Engellenmemiş Oyunlar

Meb tarafından engellenmemiş oyunlar konumuza hoş geldiniz arkadaşlar. En kaliteli, en sevilen ve en güzel oyunları bu konumuz içerisinde bularak hepsini rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

Bu konuda yer alan oyunların hiç biri MEB tarafından yasaklanmamıştır ve hepsini gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz, tüm arkadaşlara iyi oyunlar dilerim. Bu listede oyunlarımızın başlıkları ve alt kısımda açıklamaları, yani oyun hakkında bilgiler yer alacak, bu şekilde oyunları oynayabilirsiniz, iyi oyunlar…

PACMAN OYUNU ( TAM EKRAN OYNA )

PACMAN1

En eski ve kaliteli oyunlardan birisidir Pacman oyunu, oldukça kaliteli ve klasik oyundur. Bu oyunda Pacman karakterimiz ile tüm noktaları yutarak bölümleri geçmeye çalışıyoruz, sizin peşinizde diğer Pacmanler sizi yemeye çalışacaklardır. Ayrıca her köşede bulunan büyük noktalar ve meyveler size farklı özellikler kazandırır. Mesela bazı meyveler size ölümsüzlük ve hız verir. Ayrıca pacman işaretlerini toplarsanız bir can almış olursunuz.

CANDY CRUSH SAGA OYUNU ( TAM EKRAN OYNA )

candycrush

Candy Crush bildiğiniz gibi son günlerin en popüler oyunlarından birisi oldu. Facebook vasıtası ile dünyada Milyarlarca kişiye ulaşan bu oyunu artık bilmeyen, oynamayan kalmadı diyebiliriz. Ancak ben daha önce hiç oynamadım 🙂 Ama eminim bu oyunu oynamak isteyecek bir çok kişi vardır diyerek ekledim.

MONKEY LANDER OYUNU ( TAM EKRAN OYNA )

monkeylander

En zevkli küçük oyunlardan birinin daha flash halini sizler için bularak buraya ekledik. Evet oyunumuzun adı Monkey Lander. Ünlü oyun yapımcısı Miniclip tarafından hazırlanmış oldukça kaliteli ve keyifli bir beceri oyunudur. Oyunda UFO kullanan maymun ile meyveleri toplayıp, diğer bölüme geçmeye çalışıyoruz.

BOMBERMAN OYUNU  ( TAM EKRAN OYNA )

bomberman

Bomberman en kaliteli ve en efsane olmuş oyunlardan birisidir. Bu oyunu bilmeyen için belki kötü gelebilir, ancak her çocuğun denemesi gereken en şahane oyunlardan birisidir. Tüm eski oyuncularda yeni rekor denemelerinde başarılar diliyorum.

ATEŞ VE SU OYUNU ( TAM EKRAN OYNA )

atesvesu

Bu Ateş ve su oyunları tek kişilik oynanmaz. Bölümleri geçmek için iki kişi gereklidir. Birisi yön tuşları ile diğeri W-A-S-D tuşları ile oyunu oynayabilir. Ateş ve su oyunlarının tamamı iki kişiliktir. Oyuna başlarken toplamda 3 canınız vardır, lütfen bunları idareli kullanın 🙂

ZOMBİ EZME OYUNU ( TAM EKRAN OYNA )

zombiezme

Zombi ezme oyununda ise paralar kazanarak, zombi ezme arabamızı güçlendiriyoruz. Bunun yanı sıra mermiler, kalkanlar, ateş eden otomatik silahlar ve benzin alarak önümüzdeki Zombileri ezerek, diğer bölüme geçmeye çalışıyoruz. Turbo almayı sakın unutmayın.

ICY TOWER OYUNU ( TAM EKRAN OYNA )

icetower

En eski ve kaliteli küçük oyunlardan birisi daha, bu oyunu eklerken bununla beraber oynadığım çok güzel bir Miniclip oyunu daha aklıma geldi. Ufo dairesi ile maymun oyunu idi, adını unuttum ama kısa sürede arayıp bularak o beceri oyununu da buraya en kısa zamanda ekleyeceğim, haberiniz olsun.

SÜNGER BOB BİSİKLET SÜRME OYUNU ( TAM EKRAN OYNA )

sungerbabi

En sevdiğimiz çizgi film karakterlerinden birisi olan Sünger Bob ile bisiklet sürme macerasına hoş geldiniz. Bisiklet sürerken düşmemeye dikkat edin ve bu sırada burgerleri toplamayı da unutmayın.

KIRMIZI TOP OYUNU ( TAM EKRAN OYNA )

relbol

Kırmızı top oyunları serisinin en son çıkan oyunudur. Son derece zevkli ve eğlenceli bir top oyunudur. Dikkat bu oyun bağımlılık yapacak derecede zevkli bir oyundur.

ALTIN MADENCİSİ OYUNU ( TAM EKRAN OYNA )

altınmadencisi

Son derece zevkli bir flash oyundur. Altın madencisi oyunu ile altınları toplayarak, dükkandan eşyalar almanız mümkündür. Bu eşyaların arasında dinamit çok önemlidir. Diyelim boşa attınız, taş parçasını çekiyor hemen dinamit ile taşı patlatarak zamandan kazanabilirsiniz.

DX- BALL OYUNU ( TAM EKRAN OYNA )

dxball

Dx Ball oyunu geçmişten günümüze en unutulmaz oyunlardan birisi haline gelmiştir. Bu efsaneyi oyunu hala oynamak isteyenler için klasik versiyonunu bulamadık, ancak ondan tek farkı görünümü olan bu yeni ve güzel Dx Ball oyunun oynayabilirsiniz.

KLASİK SÜPER MARİO OYUNU –  ( TAM EKRAN OYNA )

maryo

Her halde aramızda oyun oynayıp ta, Mario oyununu bilmeyen yoktur. Bildiğiniz gibi Mario bir kurtarma operasyonudur. Aslen Alman olan Mario bir tesisatçıdır ve çok saftır. Bu zorlu yolda onu Ejderha’ ya kadar ulaştırmak ve gerisini getirmek size düşmektedir. Bu efsane oyunu tekrar klasik halinde oynamak isteyenler için ekledik, iyi oyunlar dilerim.

ANGRY BIRDS RIO OYUNU ( TAM EKRAN OYNA )

angrybird

Kızgın kuşlar RİO oyunu adı üstünde Brezilya’ nın başkenti olan RİO’ da geçmektedir. Kuşlar ile her bölümdeki platformlardaki kuşları vurarak diğer bölüme geçmeye çalışıyoruz. Oyunu anlatmama gerek yok gerçi, sonuçta bu oyunun nasıl oynandığını bilmeyen yoktur.

BARBİE OYUNU ( TAM EKRAN OYNA )

barbi

Barbie Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bu oyunda Barbie karakterini en güzel şekilde giyindirerek, en yüksek puanı almaya ve oyundan keyif almaya çalışın, herkese iyi oyunlar dilerim.

Şimdilik oyun listemiz bunlardan ibarettir.

pacman oyunu

NOT: Ayrıca sevgili flash oyun sever arkadaşlarım, biliyorsunuz ki MEB tarafından engellenmemiş oyunlar bu konumuzda yer alacak. Bu konumuzda ayrıca sizinde yer almasını istediğiniz oyunlar varsa, bizlere yorum yazarak bu oyunların isimlerini söyleyebilirsiniz. Biz daha sizin istediğiniz oyunun MEB izinli oyunlardan biri olup, olmadığını kontrol ederiz, eğer izinli bir oyun ise, o oyunu da bu konumuza ekleriz. İşte bu yüzden istek oyunlarınızı bize yorum yazarak gönderebilirsiniz. Bugün itibari ile oyun sayımız 10 olmuştur.

Tüm herkesin görüşlerini, yorumlarını ve istek oyunlarını bekliyorum.

Son güncelleme tarihi: 9.1.2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir