MEB Oyun Ateş ve Su Oyna Bedava

MEB Oyun Ateş ve Su oyunu en çok sevilen ve MEB tarafından tavsiye edilen oyunların başında gelmektedir. Bu oyun iki kişilik bir oyundur onu da belirtelim, tabi zaten bu oyunu arayan arkadaşlar bunun farkındadır. Meb Oyun Ateş ve Su Oynamak isteyenler aşağıdan hemen oynayabilirler. Ayrıca istediğiniz diğer oyunları bize yorum yazarsanız bizde o oyunları da sitemize ekleriz.

MEB OYUN ATEŞ VE SU OYUNU ( TAM EKRAN OYNA )

MEB Oyun Ateş ve Su Yeknot

2 kişilik en güzel ve şuan en popüler oyunlardan birisidir. O yüzden listeye bu oyunumuzu da ekleyiverdim. Umarım Ateş ve su oyununu sever ve keyifli vakit geçirirsiniz. MEB Oyun Ateş ve Su oyunu gerçekten çocukların en sevdiği iki kişilik oyunların başında gelmektedir. Çocuklar okulda bile bu oyunu oynamak istiyorlar, o yüzden yapılacak tek bir şey var. Çare Yeknot bizim sitemize rahatça okuldaki bilgisayardan gireceksiniz ve bu iki kişilik oyunu oynayacaksınız. Ayrıca arkadaşlar daha fazla oyun istekleriniz için bizlere yorum yazabilirsiniz. Yaptığınız skorları geldiğiniz seviyeleri yorum olarak yazabilirsiniz, bu sitede özgürsünüz, istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Tüm çocuklara iyi oyunlar diliyorum, sitemizde yer alan diğer konulara da yorumlarınız bekliyorum. Yeknot.com olarak bizleri takip etmeye devam edin ve en güzel oyunları bedava oynayın. Ücretsiz ve yasaklı olmayan tüm MEB oyunları için bizim sitemizi takip etmeye devam edin.

Son güncelleme tarihi: 6.06.2015

2 YORUM “MEB Oyun Ateş ve Su Oyna Bedava

  1. Samet Reply

    Abi çok sağolun bu Meb oyunlarından olan Ateş ve su oyununu çok seviyorum, bir de okulda oynuyoruz abi biz, o yüzden 2 kişilik bir oyun olması da süper, hep bu siteden oynuyoruz.

  2. Murat Reply

    Var ya bu Ateş ve Su en mükemmel oyun çünkü biz çocuklara zamandan tasarruf ettiriyor, fazla pc yok mecbur bu iki kişilik oyun arıyoruz. Bu yeknot da bulduk hemen girdik ve oynadık süper eğlendik, herkese özellikle oyunları yükleyene teşekkür ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir