Mario indir – Klasik Süper Mario Flash ve Android

Bildiğimiz eski Mario oyunu artık hem bilgisayarlara indirilip oynayabilirsiniz, hem de android telefonlarınıza indirerek bu klasik, eski bildiğimiz Mario oyununu oynayabilirsiniz. Bir çok kişi, benimde dahil olduğum grup, eski oyunları çok severiz. Bunların içinde Counter Strike veya ilk çıkan GTA oyunları da vardır. Bunun gibi Mario ve Street Fighter türü oyunlarda yer alır. Eski oyunları sevenler için, eski klasik Mario oyununu arayanlar için açtım bu konuyu, aşağıdan PC ve Telefon için olan versiyonlarını bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

mario indir

Bilgisayar ( PC ) için Mario

Evet, büyük küçük herkesin sevdiği, unutulmaz oyunlara arasına girmiş bir klasik… Süper Mario oyunu 90’lı yılların vazgeçilmez atarilerinde en çok oynanan oyunlardan birisiydi. Şimdi bu oyunun, o bildiğimiz klasik halini tekrar oynamak için aşağıdan Süper Mario oyununu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Android Telefonlar için Mario

Evet şimdi bu efsane oyunumuz, ve bir çok türü, Google Play üzerinden telefonunuza indirebilir ve güvenli bir şekilde, Süper Mario keyfini yaşayabilirsiniz. Bildiğiniz Mario, artık telefonlarda diyebiliriz, akıllı telefonlarda bir çok yeni ve iyi oyun var ancak, Süper Mario gibi klasik bir oyunun yeri her zaman başkadır. O yüzden Klasik Mario oyununu aşağıdan telefonunuza indirebilirsiniz. Verdiğimiz link sizi Google Play uygulama sayfasına götürecek, oradan dilediğiniz türdeki Mario oyununu seçerek, indirebilirsiniz.

Android İçin Mario Tıkla İndir…

Son güncelleme tarihi: 17.3.2015

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir