LFS Tweak indir

LFS İndir adlı konumuza hoş geldiniz. Öncelike LFS yani Live For Speed nedir ve ne değildir hemen bunu açıklayalım. Arabalarınızın drift kabiliyeti ile beraber, hızını ve motor gücü gibi özelliklerini arttıran bu program sayesinde, oldukça kolay ve keyifli yarışlar çıkaracaksınız. Hiç uzatmadan direk konuya gireyim. İşte bu gibi işlevleri olan bu müthiş programı aşağıdan indirip ardından videoyu izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

LFS Tweak programını aşağıdan indirebilirsiniz.

LFS Tweak İndir

Programı indirdikten sonra neyi nasıl ve ne şekilde yapacağınızı bilmiyorsanız eğer, aşağıdaki video’ yu izleyerek, tüm ayrıntılarını öğrenebilirsiniz.

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Ayrıca yarış oyunlarına ilgi duyan arkadaşlar ilgisini çekeceğini düşündüğüm bir kaç konu var onları sizlerle paylaşmak istiyorum. Bunlardan ilki NFS Underground 2 Hileleri konumuzdur, bu konuya göz atarak hileleri bulabilirsiniz. Bir diğeri ise yine NFS serilerinden olan NFS Most Wanted Hileleri konumuzdur bu konuya da bakabilirsiniz. Bu konularda başlıklardaki oyunlara ait tüm hileleri bulabilirsiniz. Yeknot olarak bizi takip etmeye devam edin.

Ayrıca arkadaşlar gördüğünüz gibi Yeknot oyun hileleri üzerine kurulu bir site sayılabilir. Yani burada tüm hileleri bulabilirsiniz. Tabi bu hilelerden kastımız, yasal olmayan program indirmeye gerek olmayan oyunun kendi içerisinde yer alan şifrelerdir. Bu şifreler oyunun kendi içerisinde yer alır ve oyuna yapımcı tarafından eklenmiştir. Yani bunlar oyunun zorluk ve kolaylık derecesini ayarlamak için eklenmiştir ve oyunun bir parçasıdır. Yasal olmayan bir şey söz konusu değildir.

Son güncelleme tarihi: 7.7.2015

BENZER YAZILAR

3 YORUM “LFS Tweak indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir