Lazer Ejderha Nasıl Yapılır ?

Lazer Ejderhası Dragon City oyunundaki etkili ejderlerden biridir. Gerçekten bu oyundaki süper etkili ejderi yapmak için gerekli bir çiftleştirme olacaktır bu, ona göre bunu kesin yapmanız lazım.

Önceden belirteyim, diğer tüm Dragon City Çiftleştirme konularında belirttiğim gibi; bir çiftleştirme işlemini yaparken kesin olarak istediğiniz çıkmayabilir. Sizin istediğiniz Ejderha çıkana kadar denemeniz gerekiyor. Yani bize şöyle yorumlar yapmayın; çiftleştirdim ama çıkmadı. Söylüyoruz zaten ilk seferde çıkmayabilir.

Lazer Ejderhası Nasıl Yapılır ?

Elektrik + Ateş Ejderhası = Lazer Ejderha

İlk seferde çıkmayabilir, denemeye devam…

Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, Dragon City oyunu ile alakalı olarak her türlü sorunuzu bize yorum yazabilirsiniz. Ayrıca eğer bizden tüm çiftleştirme listesini istiyorsanız eğer Dragon City Çiftleştirme adlı konumuza giderek tüm ejderha çiftleştirme listesini orada bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm Dragon City haberleri, hileleri ve ip uçları için Yeknot adresini sürekli ziyaret etmeyi unutmayın. Bizlere yazdığınız her yorumun cevaplanacağından emin olabilirsiniz. Bizler için yazılan yorumlar çok değerlidir ve hepsine özenle cevap veririz, bunu bilmenizi isterim.

BURADAKİ YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR BİR GÖZ ATIN:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir