Korsan Tema Kullanmayın!

Merhaba arkadaşlar, eminim bir çok kişi görüyordur, özellikle Themeforest temaları ortalığa saçılmış durumda, herkes bir WordPress kurup ardından ücretli temayı illegal yollar ile edinerek kullanıyor. Bu tarz temalara Wa*ez tema deniliyor. Bu temaları kesinlikle kullanmanızı önermiyorum.

Önermiyorum, çünkü sebeplerim var, bu sebeplerden ilki bu tür temaların içerisinde zararlık kodlar bulunabilir ve bu size zarar verir. Hatta bir yığın emeğiniz sırf bu tarz bir tema kullandığınız diye heba olabilir, o yüzden ücretsiz bir çok tema var onları kullanın, yada ücretini verip alın temaları, bu daha iyi bir yoldur.

Ücretsiz tema bulamıyorum diyenler, sitemizde yer alan Ücretsiz WordPress Temaları adlı konumuza göz atabilirler.

Bu tarz temaları kullanmayın çünkü, o temayı yapan kişinin emeğine saygısızlıktır, ayrıca kul hakkıdır. Kul hakkı en büyük günahlardan birisidir, ve o kişinin helali olmadan affedilmez. Kimsenin hakkına girmeyin, emeğe ve yapılan işe saygı gösterin.

Bunlar benim naçizane önerilerim, şimdi okuyan bir çok kişi bana gülüyor, yada küfür ediyor olabilir, ben bu konuya dikkat çekmek ve düşüncelerimi yazmak istedim.

Yorumlarınızı bekliyorum.

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir