Korkutucu Selfie’lerle PC Oyunu!

2014 yılında çok popüler olan selfie ya da öz çekim sayesinde yeni telefonlardaki arka kamera yerine ön kameranın MP’leri arttırılmaya başlanmıştı. Bazı telefonlardaki ön kameralar, arka kamera ile aynı MP bile olabiliyor. Gelişen teknolojiyle birlikte sadece akıllı telefon ve tabletlerimizde değil diğer birçok üründe selfie çekmek için yapılan özellikler var.

Selfi artık sadece teknolojik aletlerde değil oyunlarda da var! Evet selfie çekme konulu oyunlar artık mevcut.

Bir PC oyunu olan Spooky Selfie bir iskeletin akıllı telefonu olması, mezarlıkta dolaşması ve selfie çekmesi temalı bir oyun. Evet biraz ürpertici olsa da oyun bu konu üzerine yapılmış. İnsanın tüylerini diken diken yapan mezarlık sizin arka planınız oluyor ve selfie çekerek oyunda ilerliyorsunuz.

Yapılmış en tuhaf ve anlamsız oyunlardan biri olarak görülen Spooky Selfie yine de bazı oyun severlerin ilgisini çekecektir. Spooky Selfie oyununu bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirmeniz için 77 Mb disk alanınızın olması gerekiyor. Eğer oyunu indirip oynarsanız görüşlerinizi bizimle ve diğer oyun severlerle paylaşabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir