Kırmızı Demir Pala, KDP Nereden Düşer?

Kırmızı demir pala veya kısaltılmış ve daha çok kullanılan ismiyle KDP nereden düşer şimdi sizlerle onu paylaşacağım. Sitemizde Metin2 ile ilgili en doğru bilgileri aldığınızdan emin olabilirsiniz. Bildiğiniz gibi 30. seviye silahları artı basarken artı basma eşyası istemezler. Ayrıca 30. seviye eşyaları ortalama ve beceri hasarları olmasıyla beraber, görünüm olarak da diğer itemlerden daha güzel gözükürler. Bu yüzden 30. seviye eşyaları oldukça popülerdir. Savaşçının 30. seviye eşyaları ise dolunay kılıcı ve kırmızı demir paladır. Çift el silahı olan KDP nereden düşer şimdi konumuza geçelim.

Kırmızı Demir Pala, KDP Nereden Düşer?

Öncelike KDP nereden çıkmaz onu söyleyelim. KDP metin taşından düşmez, sandıktan çıkmaz, her hangi bir NPC veya görevden elde edilmez. Yalnızca slotlardan düşer. KDP iki bölgeden düşebilir. Seungryong Vadisi ve Yılan Vadisi. İşte bu iki bölgede aşağıdaki canavarlardan KDP düşebilir. İşaretli yerlerde, aşağıdaki canavarları keserek KDP düşürebilirsiniz.

  • Karanlık Arahan
  • Büyük Arahan
  • Mistik Arahan Reisi
  • Mistik Arahan Savaşçı
  • Lanetli Siyah Ayı

Bu beş canavardan KDP düşebilir, bunlardan başka hiç bir canavardan kdp düşmez. Yalnızca bu canavarları keserek elde edebilirsiniz. Yılan vadisi neresidir diyecek olursanız, kendi bayraklarınız da isimleri farklıdır. Her bayrağın 2. köyünden giriş yapılabilir. Her bayrağın ikinci köyünde şu isimlerde yer alırlar; Waryong, Imha, Jungrang. Bu bölgelerde harita açılamadığı için haritası yok, o yüzden veremiyorum.

Ne Kadar Sürede Düşer?

5 dakika da düşebilir, 2 saatte de düşebilir. Bu birazda şans işi ama siz kesin ortalama olarak 1-2 saat içerisinde 1 adet KDP düşürebilirsiniz. Aşağıdan diğer ilgili Metin2 konularımıza göz atabilirsiniz.

Metin2 Lonca Simgeleri

Büyü Hızı Ne İşe Yarar?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir