Instagram Şifremi Unuttum, Şifre Değiştirme

Instagram şifremi unuttum diyorsanız şifrenizi değiştirmeniz çok basit bir iki adıma bağlı hemen anlatayım.

Instagram Şifremi Unuttum, Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır ?

1. İlk olarak Instagram giriş sayfasında bulunan “Şifreni mi unuttun” yazısına tıklayın. Ve buradan şifrenizi sıfırlayın.

2. Diğer bir şifre sıfırlama yolu için buraya tıklayın, karşınıza gelen sayfada E-posta veya Kullanıcı adınızı girip, ardından altta yer alan doğrulama kodunu girin. Daha sonra e-posta adresinize gelen maile tıklayın ve gelen sayfada şifrenizi sıfırlayın.

3. Son yöntem ise, Facebook ile Instagram hesabını bağlayanlar içindir. Ana sayfada yer alan “Facebook’ u kullanarak yenile” yazısına tıklayın ve Facebook hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptığınızda hesaplarınız bağlı ise karşınıza şifre yenileme ekranı gelecektir.

Bu 3 yöntemden biri ile Instagram şifrenizi değiştirmeniz mümkündür arkadaşlar, başka bir seçenek yoktur, eğer bu adımlardan takıldığınız bir yer varsa lütfen bizlere yorun yazın.

Ayrıca sitemizde yer alan Hotmail Şifremi Unuttum adlı konumuza giderek resimli anlatım yardımı ile Hotmail şifrenizi değiştirebilirsiniz. Facebook şifrenizi unuttuysanız ise Facebook Şifremi Unuttum konusunu ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir