Hounds 64 Bit Hatası %100 Kesin Çözüm

Merhaba arkadaşlar, Hounds Online oyuncularının bir sorununu çözeceğiz bugün. Aslında çok basit, o yüzden konuyu hiç uzatmadan direk sizinle buluşturacağım. Biliyorsunuz ki Hounds Online oyunu yeni çıkan bir FPS oyunu, bir Buff ve Netmarble ortak oyunudur. Bu tür yeni oyunlarda hatalar eksik olmaz, bana göre 1-2 den fazla hata varsa bir oyunda o oyunun kalitesiz ve dandik bir oyundur. FPS oynayacaksanız alınca Steam üzerinden bir CS: GO rahat rahat sorunsuz bir şekilde en kral oyunu oynayın, neyse uzatmadan sorunu çözelim.

Aşağıdaki dosyayı indirip oyunun yüklü olduğu klasöre kopyalayın işlem tamamdır. Aşağıdaki dosya orijinal Hounds Online Launcher dosyasıdır ve Yandex Dr. Web tarafından virüs taramasından geçirilmiştir, gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz.

Tıkla Dosyayı İndir !

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, sorun yaşayan çözemeyen olursa yorum yazarsa bize elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. Yeknot.com olarak bizi takip etmeye devam edin.

Ayrıca sitemizde yer alan Mobogenie APK İndir adlı konuya göz atarak Android cihazlar için bağlantı kurma programı olan bu uygulamayı indirebilirsiniz. Bu uygulama ile telefonunuzu bilgisayara bağlayarak bir çok işlemi ve düzenlemeyi yapabilirsiniz.

4 YORUM “Hounds 64 Bit Hatası %100 Kesin Çözüm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir