Hotmail Şifremi Unuttum, Hotmail Şifre Değiştirme

Hotmail şifremi unuttum diyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen resimli anlatım ile kolayca şifrenizi sıfırlayarak Hotmail hesabınız için yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir. Öncelikle şunu söyleyelim arkadaşlar; Hotmail, MSN ve Outlook aynı şeylerdir. Hepsi aynı mail sisteminin farklı isimleridir. Bu saydığım uzantılardaki mail hesabınızın şifresini unuttuysanız veya çalındıysa geri almak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir. Takıldığınız yer olursa lütfen çekinmeyin bize yorum yazın en kısa zamanda size dönüş yapılacaktır.

Hotmail Şifremi Unuttum, Nasıl Sıfırlarım ?

1. Öncelikle buraya tıklayın ve Hotmail şifre sıfırlama sayfasına gidin. Karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. “Parolamı Unuttum” kutucuğunu işaretleyin ve ileri deyin.

Msn1

2. Daha sonra sizden Hotmail hesabınızı girmenizi isteyecek. Girin ve gördüğünüz karakterleri de girerek ileri deyin.

msn2

3. Şimdi geldik şifre sıfırlama bölümüne buradaki şifre sıfırlama seçenekleri 3 adettir. İlk seçenek Alternatif e-posta adresine kod göndermek, ikinci seçenek; telefona SMS yoluyla kod göndermek, üçüncü seçenek ise telefonla aranarak kod almaktır. Bu üç seçenekten istediğinizi seçerek şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Eğer hesabınız eski bir hesap ise, sizde bu seçenekler çıkmayabilir, bunun nedeni kayıt olurken telefon numarası ve alternatif e-posta adresi vermemiş olmanızdan kaynaklanır. Sizde güvenlik sorusu çıkarsa, güvenlik sorunuzun cevabını hatırlamanız gerekir. Eğer hiç biri yoksa 4. seçeneğe geçelim.

msn3

4. Hiç bir şekilde şifrenizi alamıyorsanız bu sizin için son seçenektir. Ve buradaki sizden her hangi bir iletişim e-postası ister. Sıfırdan açıp onuda verebilirsiniz. Verdiğiniz bu mail adresine bir form gelecektir. Bu formu kurtarmak istediğiniz Hotmail hesabınızdaki bilgilerle örtüşecek bir şekilde doldurun ve gönderin. Eğer doğru bilgileri verirseniz hesabınıza bir kod gelecektir ve bu şekilde sizde şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

msn4

Umarım herkes şifresini sıfırlama işlemini başarıyla tamamlamıştır. Eğer takıldığınız bir yer veya sormak istediğiniz bir şey varsa bizlere yorum yazarak sorabilirsiniz. Aşağıdan ilgili diğer konulara göz atabilirsiniz. Sıfırdan Hotmail açmak isteyenler veya Instagram hesabının şifresini unutanlar ve çaldırıp geri almak isteyenler aşağıdaki konuları okuyabilirler.

Instagram Şifremi Unuttum

Son güncelleme tarihi: 16.1.2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir