Hotmail Aç Kaydol (Resimli Anlatım)

Hotmail Aç yani Hotmail Kaydol aramalarına yapan arkadaşlar doğru yerdeler, çünkü dünyanın en büyük ve ücretsiz Microsoft mail servisi olan Hotmail’ e nasıl kayıt olunur resimli olarak anlattık.

Hotmail Aç, Hotmail Kaydol (Resimli Anlatım)

Öncelikle Hotmail kayıt olmak çok kolaydır, aşağıdaki adımları takip ederseniz 2 dakika sonra Hotmaile kaydolmuş olacaksınız.

1- Buraya tıklayarak kayıt sitesine gidelim.

2- Daha sonra karşımıza aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran gelecektir.

hotmail kaydol1

3- İşte bu yukarıda gördüğünüz Hotmail Kayıt Formunu doldurmanız gerekiyor.

Hemen nasıl dolduracağınızı da anlatayım, basit ama yine de anlatayım. İlk başta İsim ve Soyad yazıyorsunuz, daha sonra kullanacağınız Hotmail hesabının kullanıcı adını oluşturuyorsunuz. Örneğin; emre@outlook.com yada emre@outlook.com.tr yada emre@hotmail.com bu seçenekler yanda çıkacaktır oradan seçebilirsiniz. Bu seçeneklerin çıkması için “Alternatif olarak, yeni bir e-posta adresi alabilirsiniz” yazısına tıklayın. Daha sonra parola belirliyorsunuz ve iki defa parolayı giriyorsunuz. Sonra ülke seçin ve doğum tarihinizi girin.

Daha alt kısımda Cinsiyet seçin, onun altında ise ülke kodu var, ülke kodunuzu seçin ve alt kısıma telefon numaranızı girin, bu telefon numaranız hesap şifrenizi unuttuğunuzda şifreyi bulmak için kullanılacaktır. Ardığında resimde gördüğünüz karakterleri yazın, eğer okuyamıyorsanız sağ taraftan “Yeni” yazan yere tıklayın. Ve en son olarak “Hesap Oluşturun” yazan yere mavi butona basın, işlem tamamdır Hotmail Aç işlemi başarıyla tamamlanmıştır.

Evet arkadaşlar, Yeknot.com olarak bizleri takip etmeye devam edin, sizlerin değerli yorumlarını bekliyorum, ayrıca sitemizde yer alan Gmail Kaydol adlı konuya bakarak Google mail servisi olan Gmail’ e nasıl kayıt yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca Facebook Hesap Silme adlı konumuzla nasıl kalıcı olarak Facebook hesabı silinir onu öğrenebilirsiniz.

Son güncelleme tarihi: 29.05.2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir