Hortlak Dişi Kılıcı 65 Level Sura Silahı

Hortlak Dişi Kılıcı kara büyü suralar için en iyi silah seçimidir. Bir çok pvp serverda kara büyü suralar için en ideal silahlar hortlak dişi kılıcından dönüşmektedir. Hortlak dişi kılıcının büyülü saldırı değeri yüksek olduğu için ve kara büyü suranın da en büyük gücü becerileri olduğu için biçilmiş kaftandır. Şimdi hortlak dişi kılıcı ile ilgili bir çok bilgi vereceğim. Nereden düşer, hangi taşlar basılmalıdır, hangi efsunlar getirilmelidir ? bu soruların hepsini aşağıda cevaplayacağım. Umarım faydalı bir konu olur, değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Hortlak Dişi Kılıcı Nereden Düşer ?

Hortlak dişi kılıcı 65 level sura silahıdır. Kırmızı ormandan ve 90 level metinlerinden düşebilir. Boss sandıklarından çıkabilir. Dokuz kuyruk sandığı, sarı kaplan hayaleti sandığı, dev çöl kaplumbağası sandığı, alev kral sandığı, azrail sandığı gibi sandıklardan düşebilir. Ayrıca Setaou askerlerinden de düşebilir.

Hortlak Dişi Kılıcı Efsunları

  • Yarı insanlara karşı güçlü
  • Zeka
  • Büyü Hızı
  • Kritik Vuruş Şansı

5. efsun olarak yaşam enerjisi, çeviklik, sersemletme şansı, zehirlenme değişimi efsunlarından biri seçilebilir.

Hortlak Dişi Kılıcına Hangi Taşlar Basılmalıdır ?

Arkadaşlar pvp serverlarda silahlarınıza karakter taşları basmalısınız. O yüzden benim size tavsiyem savaşçıdan koruyan taş, suradan koruyan taş, ninjadan koruyan taş yada şamandan koruyan taş basmanızdır. Karakter taşlarından ziyade soğutma taşı da basabilirsiniz. Soğutma taşı büyü hızını yükseltir, o yüzden skilleriniz daha çabuk dolar, sizin için etkili bir taştır, ancak yine de ilk önerim karakter taşlarıdır.

Hortlak Dişi Artı Basma İtemleri

Hortlak dişi kılıcı +7 için 2 adet şeytan mücevheri ve 1 beyaz inci

Hortlak dişi kılıcı +8 için 2 adet yeti postu+ ve 1 mavi inci

Hortlak dişi kılıcı +8 için 2 adet savaşçı sembolü ve 1 kırmızı inci

Hortlak Dişi Kılıcı Dönüşümleri

Hortlak dişi büyük ihtimalle kutsal kılıca dönüşmektedir. Dönüşümü gerçekleştirirken +9 hortlak kılıcını +0 kutsal kılıca çevirmek için Epic sura sizden 2 tane kutsama kağıdı, 1 tane eskrim broşürü (karşı atak olarak da geçiyor) ve 100k para istemektedir. Dönüşüm %100 geçmektedir, yanma veya geçmeme gibi bir ihtimal yoktur.

Hortlak Dişi Kılıcı Kodu = 159

Hortlak dişi hakkında aklıma gelen her şeyi yazmaya çalıştım. Yazım yanlışları ve ufak bilgi yanlışları olabilir, eğer fark ederseniz yorum yazarsanız düzeltirim. Bunun dışında genel olarak yorumlarınızı bekliyorum, ayrıca aşağıdaki diğer konulara göz atabilirsiniz.

Metin2 Sura İsimleri

Metin2 Hangi İteme Hangi Efsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir