Hearthstone İndir – Android ve İOS

Merhaba arkadaşlar, türünün en iyisi olan Blizzard tarafından yayınlanan en iyi kart oyunudur. Bu kart oyununda gerçekten çok farklı bir deneyim yaşayacaksınız ve bugün yani 15 Nisan itibari ile Hearthstone oyunu artık mobilde’ de çalışıyor.

Hem İOS hem Android için aşağıdaki bağlantıları takip ederek Hearthstone oyununu telefonunuza indirerek oynayabilirsiniz.

Hearthstone İndir

Hearthstone Android İndir

Hearthstone İOS İndir

İndirme bağlantılarımızı verdiğimize göre biraz oyundan bahsedebiliriz. Hearthstone Heroes of Warcraft oyunu Warcraft oyununun kahramanlarının barındığı ve her kahramanın farklı yeteneklerle bezendiği, ve elinizdeki destede yer alan kahramanların uyumunun size galibiyeti getirdiği bir kart oyunudur. Kart oyunu türünün şüphesiz en iyisi Hearthstone Heroes of Warcraft oyunudur. Bu türü seven arkadaşların kesinlikle denemesi gereken müthiş bir oyundur.

Aşağıda yer alan sinematik çekim tekniği ile resmi Heartstone kanalından yayınlanan videoyu izleyebilirsiniz.

Evet arkadaşlar, hepinizin yorumlarını bekliyorum. Gerçekten muhteşem bir oyun, ayrıca artık mobil olarak yayınlaması da çok iyi oldu, çünkü artık akıllı telefonlar yavaş yavaş bilgisayarların yerini almaya başladı diyebilirim. Hem tablet hem telefonunuz için yukarıdaki indir bağlantılarından bu süper kart oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir