Hayvanlara Karşı Güç Efsunu Ne İşe Yarar?

Hayvanlara karşı güç ne işe yarar diye bir çok soranı gördüm, pvp için bir işe yaramayan bu efsunlar pek önemsenmiyor ancak tabi ki bunların da işlevleri var. Şimdi hayvanlara karşı güç efsununun ne işe yaradığını anlatacağım.

Hayvanlara Karşı Güç Efsunu Ne İşe Yarar?

Adından da anlaşılacağı üzere hayvanlara karşı saldırılarımızı güçlendiren bir özelliktir. Hem düz vuruşlarınızı hem de becerilerinizin vuruşlar değerlerini hayvanlara karşı arttırır. Peki hangi hayvanları kapsar yani buradaki güç hangi hayvanlara karşı artar şimdi ondan bahsedelim.

Tüm 1. Köyler

Oyunda yer alan her bayrağın birinci köyündeki hayvanlara karşı etkilidir. Köpekler, kurtlar, ayılar, kaplanlar ve diğer hayvanlar. Ancak 1. köylerde yer alan yarı insan görünümlü beyaz yeminlilere karşı etkili değildir.

Tüm Maymun Zindanları

Oyundaki tüm maymun zindanlarında etkilidir. Kolay, orta ve zor seviye maymun zindanlarındaki her maymun için geçerlidir. Boss odasındaki maymunlar ve boss maymun da dahil olmak üzere hepsinde etkilidir.

Yongbi Çölü

Çölde yer alan örümcekler, akrepler ve diğer hayvan görünümlü slotlara karşı etkilidir. Bebek örümcek, pençe örümcek falan farketmez hepsine karşı işe yarar. Ancak aynı tür örümceklerin zindanda yer alan daha gelişmiş seviyelerine karşı işlevsizdir. Anlayacağınız örümcek zindanındaki örümceklerde işe yaramaz.

Lonca Bölgeleri

Her bayrağın ikinci köyünde bulunan Imha, Waryong ve Jungrang’da yer alan tüm hayvanlar için geçerlidir. Bununla beraber yılan vadisinde yer alan agresif hayvanlara karşı da etkilidir. Ancak taş golem, yokedici, binsavaşçı ve maymun savaşçı gibi insan görünümlü canavarlara karşı etkisizdir.

Aslında baya boş bir efsun gibi görünse de çok şeye fayda ettiğini gördünüz. Yani kasılmak için bir süre kullanılabilecek bir efsundur. İşe yaradığı tüm canavarları ve bölgelerini verdik burada hayvanlara karşı güçlü efsunu ne işe yarar adlı konumuz son buluyor. Ancak aşağıdan diğer Metin2 konularımıza göz atabilirsiniz.

HP Üretimi Ne İşe Yarar?

Metin2 Kolyeye Hangi Efsunlar Gelir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir