Hasar HP Tarafından Emilecek Efsunu Ne İşe Yarar?

Hasar HP tarafından absorbe edilecek ne işe yarar diye merak ediyorsanız çok doğru yere geldiniz. Çünkü bu konu da çok yanlış bilgiler verildiğini gördüm. Şimdi adım adım ilerleyerek bu efsun tam olarak ne işe yarıyor basit bir şekilde açıklayalım.

Hasar HP Tarafından Emilecek Efsunu Ne İşe Yarar?

Bu efsun sizin verdiğiniz hasar ile alakalıdır, rakibin verdiği hasar ile alakalı değildir. Sizin verdiğiniz hasar, anında canınıza eklenir. Pot gibi değildir, anında yükler. Yani şöyle bir şey diyelim ki 20K vuruyorsunuz ve üzerinizde %20 hasar hp tarafından emilecek efsunu var. 20K hasarın %20’si 4K yapıyor. Bu demek oluyor ki diyelim düello yapıyorsunuz veya slot veya metin kesiyorsunuz. Giden canınıza anında her 10K lık vuruş için 4K can yüklenir. Düello yapıyorsunuz 20K damage attığınız da canınıza anında 4K yükleme yapılır. Bu yükleme giden canınızın yerine gelir. Yani canınız 30K ise 34K olmaz, sadece azalan canınızı doldurur.

Umarım anlaşılmıştır, basit bir şekilde farklı örnekler vererek anlatmaya çalıştım, bana sorarsanız değerli bir efsun. Eğer efsun hakkında kafanıza takılan bir şey varsa çekinmeden sorabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Aşağıdan ilgili Metin2 konularımıza göz atabilirsiniz. Aşağıdan HP üretimi ne işe yarar adlı konumuza ve hayvanlara karşı güç efsunu ne işe yarar adlı konularımıza bakarak, hp üretiminin tam olarak ne işe yaradığını ve hayvanlara karşı güç efsununun hangi hayvanlarda geçerli olduğunu öğrenebilirsiniz.

HP Üretimi Efsunu Ne İşe Yarar?

Hayvanlara Karşı Güç Efsunu Ne İşe Yarar?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir