H1Z1 İndir – Açık Dünya Zombi Oyunu

2015 yılında çıkan Zombi temalı hayatta kalma oyunu olan H1Z1 Sony tarafından yapılmış bir Açık dünya zombi oyunudur. Bu oyunun en iyi tarafını “gerçeklik” kelimesi ile özetleyebiliriz. Çünkü Zombi temalı bir oyun olmasının yanı sıra oyunda açlık ve susuzluk gibi insanı zorluklarla da mücadele ediyoruz.

Şimdi biraz oyundan bahsedelim ve ayrıntı verelim. Öncelikle oyunun grafikleri oldukça iyi, ancak genel olarak oyundan anlayan kişiler tarafından DayZ’ den daha iyi bir oyun olduğu söylenmiyor.

Oyun ücretlidir ve normal sürümü 31 liradan Steam üzerinden satılmaktadır, aşağıdaki indir yazısına tıklayarak oyunu satın alıp oynayabilirsiniz.

h1z1 indir

H1Z1 İndir

Bir oyun düşünün, Online açık bir dünyada hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Sevdikleriniz, arkadaşlarınız ve korumak zorunda olduğunuz insanlar ve değerler var, bunlar için savaşmak zorundasınız. Bir ev bulup kontrolü sağlayın. Ardından bir düzen oturun ve asayişi sağlayın. Daima su bulundurun ve yiyecek işine çok önem verin. Artık eviniz güvenli bir sığınak haline geldi. Ayrıca oyunda öldüğünüz zaman bütün eşyalarınızı kaybedersiniz, o yüzden asla ve asla tek başınıza gezmeyin. Keşif yaparken bile en az 3-4 kişilik gruplar halinde devriye atın.

Evinizi oluşturabilir ve şifre ile koruyabilirsiniz, ilk şifreli girişten sonra diğer girişlerde şifre sormayacaktır.

Ayrıca oyunun grafiklerinin iyi olduğundan bahsettim, onun için H1z1 sistem gereksinimleri adlı konumuza göz atabilirsiniz.

Evet arkadaşlar, H1Z1 oyunu hakkında aktaracaklarım bu kadar, ayrıca H1z1 oyunu hakkındaki sorularınızı yorum yazarak sorarsanız elimizden geldiğince yanıtlamaya ve yardımcı olmaya çalışırım, yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir