GTA Vice City Türkçe Yama

Merhaba arkadaşlar, bugün size GTA Vice City oyununun dilini Türkçe yapmak için gerekli dil dosyasını vereceğim. Bu şekilde GTA Vice City oyunumuz tamamen Türkçe oluyor ve bizde bu sevdiğimiz oyunu Türkçe oynama keyfine erişiyoruz.

Biliyorsunuz ki oyun dünyasında başlı başına büyük bir oyun serisi olan GTA oyunları Türkiye çok fazla sevilmektedir. GTA 3 en babalarından biridir ve görevleri çok sağlamdır. Bundan sonra gelen Vice City oyunu da sevilmiştir ancak GTA 5 oyunu Rockstar Games adeta bir devrim yapmıştır, neyse lafı daha fazla uzatmadan Türkçe yama konusuna geri dönelim.

GTA Vice City Türkçe Yama Nasıl Kurulur ?

Kurulumu C:/ Program Files / Rockstar Games / GTA Vice City / Text klasörü içine yapmanız gerekmektedir. Eğer başka bir yere yaptıysanız, kurulumu tekrar Text klasörüne yapmanız gerekir, aksi halde Türkçe yama çalışmaz.

Aşağıdaki yeşil butona tıklayarak GTA Vice City Türkçe Yama dosyasını indirebilirsiniz. Dosyayı Yandex Disk üzerinden paylaşıyorum, çünkü Yandex Disk’ e kaydedilen dosyalar Yandex tarafından Virüs taramasından geçirilir, o yüzden güvenilirdir.

GTA Vice City Türkçe Yama

https://yadi.sk/d/X4R4TDakWJmP2

Ayrıca arkadaşlar sitemizde yer alan GTA Vice City hileleri adlı konumuza göz atarak tüm Vice City hilelerini bu konumuzda bulabilirsiniz, herkese iyi oyunlar dilerim.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

BENZER YAZILAR

One thought on “GTA Vice City Türkçe Yama

  1. Aybo Reply

    Ben bu uygulamayi indirmedim ama bu uygulama arkadasim icin gerekli oldugu icin ona onerdim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir