GTA Vice City %100 Save Game Bitirilmiş

Evet arkadaşlar Grand Theft Auto Vice City yüzde yüz bitirilmiş kayıt dosyası ile karşınızdayız. Artık efsane oyunlar arasına girmiş olan GTA Vice City oyununu hala bırakamamış olanlar için direk oyunun sonunu getiriyoruz. Peki bunu nasıl yapacağız.

Verdiğimiz kayıt dosyamızı indiriyoruz; daha sonra içindekileri Belgelerim / GTA User Files klasörünün içine atıyoruz. Merak etmeyin bu yaptığımız işlemler oyununuza herhangi bir zarar vermeyecek oyun orjinal halini koruyacaktır. Dosyamızı attıktan sonra oyunumuza giriş yapıyoruz ve kayıtlı oyunlar bölümünden yüzde yüz bitirilmiş oyunumuza bağlanıyoruz. İşte bu kadar basit bu işlem.

GTA serisinin en sarsıcı oyunlarından birisi olan Grand Theft Auto Vice City oyununun yüzde yüz bitirilmiş haliyle oynamaya hazırız. Bana soracak olursanız oyundaki görevler bize oldukça eğlenceli dakikalar sunuyor. Ama zamanı olmayanlar ve yeni haritalara direk ulaşmak isteyenler için bu kayıt dosyası ilaç gibi gelecektir. Oyundaki tüm arabalar , şehirler , silahlar vs tüm yerler bu kayıt ile açılmış olacak. Tüm arkadaşlara şimdiden Vice City %100 save dosyası ile iyi eğlenceler dileriz.

Zamanının en keyifli oyunlarından birisiydi, sabahtan akşama kadar sahilde polisten kaçıp, motora binerdik, görevler peşinde koşardık. Tabi bu sırada İnternet kafede hep Özgün – Şeytan isimli şarkı çalardı. Arada DJ Akman girerdi fona 🙂 hey gidi günler, şimdi yaşlandık. Neyse lafı daha fazla uzatmadan indirme bağlantısını verelim.

GTA Vice City %100 Sava Game dosyasını aşağıdaki bağlantı üzerinden indirebilirsiniz.

Rar şifresi: www.yeknot.com

https://app.box.com/s/hyuf6a0a8a1ikf2k89v0

Vice City Save

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir