GTA 6 Nerede Geçecek ve Ne Zaman Çıkacak ?

Biliyorsunuz ki son yapılan açıklamaya göre 24 Mart 2015 tarihinde GTA 5 PC sürümü yayınlanmış olacak. Hatta şuan hali hazırda Steam üzerinden oyunu 179.99 TL’ ye satın alabilirsiniz. GTA 5 henüz çıkmamasına rağmen bildiğiniz gibi sıkı bir GTA oyunu takipçi grubu mevcut, bunlar şimdiden GTA 6 oyunu hakkındaki bilgileri öğrenmek istiyorlar. Ancak hiç kimsenin elinde kesin bir bilgi yok ve hepsi dedikodulardan ibaret diyebilirim. Şimdi biraz bunlardan bahsedelim.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak ?

Bildiğiniz gibi GTA 4 oyunu 2008 yılında, GTA 5 ise 2013 yılında piyasaya sürüldü. Arada tam 5 yıl var. Ancak diğer oyunlarda 2-3 yıl hatta 1 yıl ara ile yeni oyunun geldiğini görebiliyoruz. GTA 5 ile devrim yaptıkları için 5 yıl gibi bir zaman dilimi gerektiği düşünülebilir, yani ne kadar geç çıkarsa, bizi o kadar iyi bir oyun bekliyor diyebiliriz.

GTA 6 Nerede Geçecek?

GTA 6 oyununu bekleyenler için en kritik sorulardan birisi de oyun hikayesinin nerede geçeceğidir. Çünkü oyunun kendisi o yer olacağı için, bu çok önemlidir. Şimdi ihtimal dahilinde olan yerleri sizler için sıralayalım.

İşte GTA 6 oyununun geçebileceği yerler;

 • Hong Kong
 • Tokyo
 • İstanbul ( Gerçekten süper olur ! )
 • Portland
 • Oregon
 • Liberty City
 • San Andreas
 • Vice City
 • Londra ( Düşük bir ihtimal )

Evet tüm konuşulan yerler ve çıkış tarihi hakkındaki bilgileri sizler ile paylaştık, tabi bunların hiç biri gerçeği yansıtmıyor, bizler varsayımlar üzerine konuşuyoruz. Rockstar Games tarafından bu konuya açıklık getirilmesi de en az 2-3 yıl alır diye düşünüyorum. Bir sürpriz yapmazlarsa eğer, GTA 6 oyunu hakkında ki bilgiler oyun çıkmadan verilmeye başlanır.

6 YORUM “GTA 6 Nerede Geçecek ve Ne Zaman Çıkacak ?

 1. Ümit G. Reply

  Merhabalar, sitenizi çok başarılı buldum, skype adresinizi ekledim, mail adresim yorumda yazıyor, kabul ederseniz bir fikir alışverişi yapmak istiyorum. Başarılar dilerim.

 2. Ferit Reply

  Gta 6 Çıkacaksa daha çok özellik daha büyük şehir daha fazla animasyon bekliyorum mesela ben gta 4 ü çok başarsız buldum oyunu birgün indirmiştim kasmadan oynuyordum 10 dk oynadım sonra sıkılmaya başladım harddiskte yer kaplamasın diye sildim ama gta 5 başarılı gözüküyor tennis oynama falan banyo yapmak sigara içmek…

 3. Ferit Reply

  birde gta 5 de frankin şn bir videoda kıyafetini gardolap a koyduğunu gördüm öyle bir özellik varmı arkadaşlar?

  • Yemre Post authorReply

   Var, evinizde istediğiniz gibi giyinebiliyorsunuz, aynı şekilde tüm giyim mağazalarında.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir