GTA 5 Türkçe Yama

GTA 5 oyunu çıktığı 2013 yılından itibaren tüm dünyayı salladı. Gerek bütçesi, gerek oyun fiyatı, grafikleri ve elde ettiği cirosu ile dünyanın en fazla kazanan oyunlarının başında geliyor. Biliyorsunuz ki en kaliteli oyunları da yabancılar yapıyor. O yüzden bu oyunların biz Türkler için daha keyifli bir hale gelmesi için Türkçe Yama gerekiyor. GTA 5 gerçekten efsane bir oyun oldu, daha şimdiden en çok oynanan ve en çok konuşulan oyunlardan birisi olmayı başardı, bu büyük bir başarıdır. O yüzden bu efsane oyunu kesinlikle Türkçe Yama ile birlikte oynamanız gerekiyor.

GTA 5 çok çok büyük bir açık dünya oyunu olduğu için bu oyunun Türkçe Yamasını yapmak yürek ister diyebilirim. Çünkü çok büyük bir özveri ve emek gerekiyor. Ancak gördüğüm kadarı ile çalışanlar var, yakında bitirecekler. Bitirdiklerinde kontrol edip sizlerle paylaşacağım GTA 5 Türkçe Yama dosyasını, ayrıca nasıl kurulacağını da ekleyeceğim.

Güncelleme arkadaşlar GTA 5 Türkçe Yaması bitmiştir aşağıdan indirebilirsiniz. Yama bize ait değildir, yapanların emeğine sağlık diyorum.

GTA 5 Türkçe Yama İndir

Son güncelleme tarihi: 16.11.2015

Oyunla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazabilirsiniz, Ayrıca aşağıdaki bağlantıları kullanarak sitemizde bulunan diğer konulara göz atabilirsiniz. Ben ilginizi çekebileceğini düşündüklerimi paylaştım daha fazlasını diğer kategorilerimiz de bulabilirsiniz. Daha fazla içerik, oyun haberi ve sistem gereksinimleri bilgisi için Yeknot adresini takip edin.

GTA 5 PC Hileleri

GTA 5 PS3 Hileleri

2 YORUM “GTA 5 Türkçe Yama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir