GTA 5 PC Steam Üzerinden Erken Erişime Açıldı

Merhaba arkadaşlar, bu konumuzda sizlere bir haberimiz var takip edenler tabi ki de haberi çoktan almışlardır diye düşünüyoruz ama biz yinede bu mükemmel oyunun haberini sizlere vermek istiyoruz. 2014 yılına damgasını vuran efsanevi serinin son oyunu Grand Theft Auto Five namı diğer GTA 5’in PC versiyonu ps3’de olmayan yeni özellikleri ile steam ve diğer online oyun platformlarında ön siparişe açıldı.

Oyunun ön sipariş fiyatı Türk Lirası üzerinden 199 TL olarak belirlendi. Oyunun tam çıkış tarihi ise 24 Mart, ön sipariş verip oyunu satın alanlar 24 Mart tarihinde oyuna tam erişim sağlayabilecekler. Tabi ki ps3 ön siparişinde de olduğu gibi Rockstar Games ön sipariş verenleri unutmuyor ve onlara bazı hediyeler veriyor. Ama bu ön sipariş hediyeleri kazanmak için 1 Şubata kadar vaktiniz var. 1 Şubattan sonra ön sipariş verenlere bu hediyeler verilmeyecek.

Ön Sipariş hediyeleri; Oyun içi story mod dediğimiz yani hikaye modunda oyunculara tam $1.000.000 para ve asıl iyi olan Grand Theft Auto Online için oluşturacağımız karakterimize tam olarak $300.000 para veriyor. Bu paralar özellikle online mod için verilen paralar işimize yarayacaktır. Bununla da bitmiyor ön sipariş verenlere Grand Theft Auto Sanandreas’ın pc için dijital versiyonunu steam üzerinden sizlere ücretsiz veriyor.

Evet arkadaşlar haberimiz bu ögelerden oluşuyor GTA sevenlerin kaçırmamasını öneriyoruz, ileride yaşanabilecek gelişmeleri sizlere anında ulaştıracağız.

BURADAKİ YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR BİR GÖZ ATIN:

2 YORUM “GTA 5 PC Steam Üzerinden Erken Erişime Açıldı

  1. Barış Can Reply

    S.a
    Abi Bu Oyun Süper Tabikide Çok Almak İsterim Ama Oyunu Alır Almaz PC Çöker Her Türlü 😀 Abi Seni Çok Seviyorum Hep Bu Siteyi Takip Ediyorum Bütün Emeklerin İçin Tşkr Ederim… Saygılar Abi :))

    • Yemre Post authorReply

      Aleyküm selam, eksik olma Barış kardeşim bende sizleri seviyorum 🙂 Rica ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir