GTA 5 PC İçin Yeni Görseller!

Yeni nesil konsollar için çıkışını gerçekleştirdikten sonra PC için çıkış süreci bekleyenlerini sıkan GTA 5’den yeni ekran görüntüleri yayınlandı.

gta

Şubat ayında Rockstar Games tarafından PC için çıkışının ikinci kez ertelendiği duyurulan GTA 5’den PC için yeni görseller yayınlandı. Birkaç yıl önce PS3 ve Xbox 360 platformlarına çıkışını gerçekleştiren GTA 5, biraz zaman sonra yeni nesil konsollar olarak geçen  PS4 ve Xbox One’da da çıkışını gerçekleştirmişti. Sonra gözler PC için çıkmasına çevrildi fakat GTA 5 hiçbir oyunda böylesini görmediğimiz şekilde ertelenmeler yaşadı.

 

gta4

4K çözünürlükte çıkan görseller bizi daha çok heyecanlandırıyor ama bu kadar çok ertelenmeden sonra PC’de çıkmasını bekleyen oyuncuların heveslerinin kırıldığını söyleyebiliriz.

 

gta11

Oyunun bu kadar çok ertelenmesinin özrü olarak algıladığımız ekran görüntülerinde ise karakter modellemeleri, oyundaki çevre ve ışık kalitesi dikkat çekiyor.

gta7

İlk olarak çıkış tarihi 27 Ocak olan GTA 5’in çıkışı 24 Mart’a ertelenmişti. Ardından gelen yeni bir ertelenmeyle PC için çıkış tarihinin 14 Nisan olacağı duyuruldu. Ekran görüntüleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir