GTA 5 Oyuncunun Gözünden İnceleme

Merhaba arkadaşlar. Ben Mei, Bugün sizlerle Yeni piyasaya çıkan Grand Theft Auto V’in PC Sürümü, Hoş geldi, sefalar getirdi. Gerçekten de güzel bir oyun.

Oyunun başlı başına ilk göz çeken özelliği Grand Theft Auto San Andreas daki gibi denizlere dalgıç yapabilmesi oyunun grafikleri ve uğruna can verdiğimiz Askeri jet uçağı 🙂 ve saymakla bitmeyen mükemmel silahlar vb. saymakla bitmez fakat diğerlerinden daha da güzel olan şeyi de oyunun haritasının büyüklüğü ve de oyunda sadece insanlara, teknolojiye değil bozulmamış doğaya, dağlara, ovalara ve çok güzel ortam yaratan hayvanlara.

Ben şuan sadece tavşanlar ve geyikleri keşfedebildim ve tabii ki de O İnanılmaz UFO Oyunun Büyük bir dağının tam üstünde o görkemli UFO gerçekten çok güzel duruyor. Oyun genel itibariyle çok güzel. Gerçekten bu oyunu oynamayan çok pişman olur. Oyunda bir diğer çekicilik ise, Grand Theft Auto V’ te Çok güzel yeni arabaları, yarış arabaları gerçekten de mükemmel. Eğer bu araçlara bindiyseniz hemen caddede Trafik Çılgınlığı yapmanız gerekir. Gerçekten de bu araçlarla Hız yapmaya bayılacaksınız, bu araçlarla dağ yollarında ve düz yollarda gitmenizi tavsiye ederim. Okuduğunuz için teşekkürler.

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir