GTA 5 İzle

Merhaba GTA 5 takipçileri 🙂 Çoğu kimse bu konudaki videoları izleyerek oyunda bunları yapmaya çalışacaktır, bazıları da henüz hala GTA 5 oyununu satın almamıştır ve oyunun işleyişi hakkında biraz daha bilgi sahibi olmak için video izliyordur. Benim tahminlerim bu yönde. Şimdi arkadaşlar konumuza attığımız başlığı biraz açalım. Konu başlığımız GTA 5 İzle evet ama biraz içerik hakkında bilgi vereyim. Yabancı ve yerli en kaliteli ve en ilginç, en çok izlenen GTA 5 videolarını toplayarak sizlere bu konu altında sunacağım, umarım beğenirsiniz.

gta 5 izle yeknot

Öncelikle yerli videolar çok acayip kalitesiz, bir numaraları yok ve yerli video yersiz uzun 🙂 Arkadaşlar, yerli videolar gerçekten çok uzun, en kaliteli ve en eğlenceli yabancı videoları sizler için derledim.

GTA 5 İzle

GTA 5 Parkur Videosu

Arkadaşlar, Parkur Videosu yükleyen arkadaşlar tarafından silinmiştir.

GTA 5 Kar Savaşı

GTA 5 Çılgın Taksici ve Hayvanat Bahçesi

GTA 5 Jet Motor ve Garaj Partisi

GTA 5 Tank ve Jet Savaşları

GTA 5 Hava Yolları

GTA 5 Uzun Atlama

GTA 5 Uçuş Okulu

GTA 5 Hayalet Avcıları ve FBI Binası

GTA 5 Süper Kahramanlar

GTA 5 Ordu Eğitimi

Evet arkadaşlar, neredeyse hepsini aynı kanaldan sizlerle paylaştım, ama gerçekten bu adamlar bu konunun en iyisi diyebilirim. Benim beğendiğim ve sürekli takip ettiğim bir kanal, gerçekten kaliteli bir iş çıkartmışlar ortaya o yüzden tercihlerimi onlardan yana kullandım, umarım sizlerde beğenirsiniz.

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, ayrıca GTA 5 hileleri adlı konumuza göz atarak tüm şifreleri bulabilirsiniz. Hem Playstation hem de Xbox için bütün şifreleri öğrenebilirsiniz.

Konuya zamanla yeni videolar eklenecektir, takipte kalın.

Son güncelleme tarihi: 29.3.2015

BENZER YAZILAR

One thought on “GTA 5 İzle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir