GTA 5 Helikopter Hilesi Püf Noktası

Merhaba arkadaşlar, bu konuda neyi anlatacağımı hemen açıklayayım. Şimdi bildiğiniz üzere GTA 5 oyununda Buzzard Saldırı Helikopteri hilesi var. Bu hile ile hem roket, hem taramalı silah fonksiyonu olan bir Helikopter veriyor bize, ancak bazen bu hileyi yazdığımızda “Cheat denied cannot spawn a vehicle” gibisinden bir uyarı veriyor. Bu uyarıyı veriyor ve hile işlemiyor. İşte bu konuda bu uyarıyı almadan ilk yazdığımızda Helikopteri nasıl indirebiliriz onu anlatacağım. Oldukça önemli çünkü bu konuda hata, bize vakit kaybettireceği için, peşimizdeki aynasızlar bizi enseleyebilirler.

Bu uyarıyı almamak için, Helikopter hilesini yazacağınız yerin Helikopter indirmeye müsait bir yer olması gerekiyor. Yani boş bir alanın olması gerekli, birde ben ilk başlarda söyle düşünüyordum, acaba yakında arabalar var diye mi inmiyor. Bununla alakası yok, yalnızca Helikopter inmesi için önünüzde boş ve müsait alan olması gerekiyor. Ayrıca bunun üst tarafın kapalı olması ile de bir alakası yok, çünkü Helikopter hilesi bir çok kez köprünün altında iken yazdım ve çalıştı. Yani üst tarafın bir bölümü kapalı olsa da çok rahat Helikopter indirebiliyoruz, herkese iyi oyunlar.

Ayrıca tüm hilelere bakmanız için GTA 5 hileleri adlı konumuza göz atabilirsiniz. Bu konuda Xbox – One ve 360, PS3 – PS4 ve PC şifrelerini bulabilirsiniz.

GTA 5 hileleri

BENZER YAZILAR

5 YORUM “GTA 5 Helikopter Hilesi Püf Noktası

    • ynadmin Post authorReply

      Yanlış yazmış olabilir misin Arda kardeşim, çünkü ben GTA 5 oyununu bitirdim. Her gün oynuyorum bu oyunu, her gün indiriyorum hile ile o helikopteri, yani sen yapamıyorsun Arda kardeşim.

  1. Mert Reply

    ben helikopter ve polisten kurtulma hillesini ezberledim ama polisten kurtulmak icin lesteri arayabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir