GTA 5 Gizemleri ( Tüm Videolar Burada )

GTA 5 gizemleri daha oyun çıkmadan merak edilmeye başlanmıştır. Çünkü bildiğiniz gibi tüm GTA oyunlarında bir takım gizemli olaylar mevcuttur. İşte bizde Youtube üzerinden yayınlanmış GTA 5 gizemleri konusu üzerine çekilmiş videoları bir araya getirerek, bu konuyu arayanların elinde, düzenli bir kaynak olmasını istedik. Ve sizler için en kaliteli ve zamanı boşa harcamayan gerçek GTA 5 gizem videolarını bir araya getirdik. Tüm videolara alt kısımdan ulaşabilirsiniz, yorumlarınızı bekliyorum.

GTA 5 Gizemleri ( Hepsi )

Burada başlıklar halinde videoları vereceğiz ve videoların içeriğinin neler olduğunu da yazarak, sizleri yönlendirmiş olacağız.

1- GTA 5 Gizemleri #1

  • Kadın hayaleti
  • Donmuş uzaylı
  • Zombi
  • Deniz dibindeki batık UFO

2- GTA 5 Gizemleri #2

  • Gökyüzündeki UFO ( UFO 2 )

3- GTA 5 Gizemleri #3 ( UFO 1 )

4- GTA 5 Gizemleri #4 ( UFO 3 )

5- GTA 5 Gizemleri #4 ( UFO 4 )

Neyse yeter bu kadar UFO videosu 🙂 Biraz da GTA 5 hakkında dikkat çeken diğer videolara göz atalım. Bu arada şunu da belirtelim, bu konumuzdaki videolar sürekli güncellenecektir. Kısa süre aralıkları ile yeni videolar eklenecektir.

6- GTA 5 Aksiyon & Eğlenceli Hileler

Buradaki hileleri uygulamak ve bulmak için, tüm GTA 5 hilelerinin bulunduğu, hem PC, hem Playstation hemde Xbox tüm hileleri için GTA 5 hileleri adlı konumuza göz atabilirsiniz.

7- En eğlenceli GTA 5 Videolarından birisi

GTA 5 Tüm Hayvanlar ( Köpek, Tavşan, Kedi, İnek, Geyik, Domuz )

Evet sanırım bu kadar Video yeter, arkadaşlar en kaliteli ve en eğlenceli, sizler için zamanınızı boşa harcamayın diye gerçek videoları bir araya topladım, umarım faydalı bir konu olmuştur, yorumlarınızı bekliyorum.

gta 5 V

 

 

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir