GTA 5 Denizaltı Parçaları

Merhaba GTA 5 takipçileri, yabancı forumlardan araştırarak bulduğum konuları sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Oyunda en çok ilgi gören şeylerden birisi de deniz altı oldu diyebilirim. Ben bile deniz altı yerlerini kafama kazıdım, elimle koymuş gibi buluyorum. Ancak yine insanın kafası karışabiliyor. O yüzden sizlere tüm deniz altılara ulaşabileceğiniz bir görsel sunacağım. Bu görselde tam 29 adet deniz altı bölgesi göreceksiniz, haritayı takip ederek size en yakın deniz altına kolayca erişebilirsiniz. Tüm bölgelerdeki deniz altı parçalarını toplamak kolay olmayacak.

GTA 5 Denizaltı Parçaları Yerleri

Tüm bölgelerdeki deniz altı parçalarını toplamak kolay olmayacak. Çünkü bir sorunumuz var o kadar derinlere indiğimizde bizleri köpek balıkları bekliyor olacak o yüzden elinize bıçağınızı almayı unutmayın. Ayrıca bu deniz altı parçalarını ararken, sağlık kitler, zırhlar, gizli paketler ve silahlar bulacaksınız, bunları da toplamayı unutmayın.

Dalarken dalış tüpü olmayan arkadaşlar, GTA 5 Ölümsüzlük Hilesi adlı konumuza göz atarak 5 dakikalık ölümsüz şifresini kullanarak dalabilirler.

gta 5 denizaltı parçaları yeknot

Evet arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum, takılan arkadaşlar yorum yazsınlar yardımcı olalım. Diğer konumuzda Deniz altı yerlerini içeren bir görsel paylaşacağım, Yeknot’u takip etmeye devam edin.

Son güncelleme tarihi: 15.6.2017

One thought on “GTA 5 Denizaltı Parçaları

  1. Furkan Reply

    Merhaba… denizaltı parçalarını topladım fakat bu parçalarla ne yapacağıma dair hiç fikrim yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir