GTA 4 Save Dosyası

GTA 4 Save Dosyası ile oyunu %100 tamamen bütün görevler bitirilmiş olarak oynayabilirsiniz. İndireceğiniz kayıt dosyasını söylediğim yere attıktan sonra, oyuna girip bitirilmiş oyunu seçerek tamamen bitirilmiş olarak GTA 4 oynayabilirsiniz. Vakit kaybetmeden hemen dosyayı vereyim ve nasıl yapılacağını anlatayım.

GTA 4 SAVE DOSYASI TIKLA İNDİR

GTA 4 Save Dosyası yazan butona tıklayarak GTA 4 %100 bitirilmiş save dosyasını indirebilirsiniz. Tamam, dosyayı indirdiğinize göre nereye atacağınıza geçelim.

GTA 4 Save Dosyası Nereye Atılır, Nasıl Yüklenir ?

C:UsersKULLANICIİSMİNİZİtempDocumentsRockstar GamesGTA IVsavegames dizinine gelerek indirdiğiniz dosyanın içindeki save dosyasını buraya atın. Eğer bu dizinin sonuna kadar gidip, savegames klasörünü bulamıyorsanız, bunun nedeni oyun kaydetmemiş olmanızdır. O zaman oyuna girip, bir oyun kaydedin, savegames klasörü oluşacaktır, daha sonra indirdiğiniz save dosyasını savegames klasörünün içine atarak, oyuna girin ve bitirilmiş oyunu seçerek oynayın, herkese iyi oyunlar.

Temp klasörü gözükmüyorsa görünüm ayarlarından gizli klasörleri göster kutucuğunu işaretlemeniz gerekiyor, aksi taktirde gözükmeyebilir.

Arkadaşlar ayrıca GTA 4 hileleri adlı konumuza giderek tüm GTA 4 oyun hilelerini ve şifrelerini bulabilirsiniz.

One thought on “GTA 4 Save Dosyası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir