Gta 4 %100 Save Dosyası Bitirilmiş

Evet arkadaşlar Grand Theft Auto 4 oyunundayız bugün bu güzel Rockstar yapımı GTA serisinin 5. oyunu olan oyunumuzun hikaye modunun yüzde yüz bitirilmiş kayıt dosyasını sizler ile paylaşacağız. Bu kayıt dosyası ile hiç vakit harcamadan oyunun sonuna ulaşabilirsiniz. Zamanı olmayan ama oyunu her şeyi açılmış son silahlar son arabalar son haritalı haline ulaşmak isteyenler için çok yararlı bir kayıt dosyasıdır.

Bu kayıt dosyamız oyunumuza hiç bir şekilde hiç bir zararı bulunmamakta o sadece kayıt bölümünde bir kayıt yeri tutar ve istediğinizde giriş yapabilirsiniz. Peki bu kayıt dosyamızı nasıl kuracağız nereye atacağız ?

Arkadaşlar kayıt dosyamızı sırasıyla önce Belgelerimize giriyoruz ismi My Documents de olabilir. Daha sonra Rockstar Games adlı klasöre giriyoruz ordan GTA IV klasöründeki “savegames” klasörüne atıyoruz ve işlemimiz tamam. Şimdi oyunumuza girip kayıtlı oyunlar bölümünden oyunun %100 bitmiş haline giriş yapabilirsiniz iyi oyunlar. Eğer ben bunu yapamadım daha detaylı anlatır mısınız ? veya yaptım ama olmadı gelmiyor gibi sorunlar ile baş başa kalırsanız yorum bölümünden belirttiniz taktirde en kısa sürede dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

[symple_button url=”https://app.box.com/s/8sy65krqviiukoeul5pj” color=”green” size=”medium” border_radius=”5px” target=”blank” rel=”nofollow” icon_left=”download” icon_right=””]GTA 4 Save[/symple_button]

Ayrıca tüm GTA 4 hileleri ve şifrelerinin yer aldığı konumuza göz atmak için GTA 4 hileleri adlı yazıya tıklayabilirsiniz, bu konuda GTA 4 hilelerinin nasıl yapıldığını ve tüm gerekli kodları bulabileceksiniz, iyi oyunlar.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

BENZER YAZILAR

3 YORUM “Gta 4 %100 Save Dosyası Bitirilmiş

  1. Aslan Reply

    Yaptım olmadı 1 haftadır denemediğim yöntem kalmadı olmuyor ya bi türlü ne kadar sorunlu bi oyun bu…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir