Gran Turismo 6 Güncelleniyor!

PlayStation’ın sevilen oyunlarından biri Gran Turismo 6 1.17 güncellemesi alacak. Oyuna yeni yarış kıyafeti ve araba dahil olacak.

gran turismo 6

Sevilen serinin son oyunu Grand Turismo 6’ya gelecek olan yeni güncelleme ile yarışlar daha eğlenceli ve heyecanlı olacak. Güncelleme ile üç adet yeni araba ve yeni yarış giysisi geliyor.

Oyuna LEXUS LF-FC GT “Vision Gran Turismo”, Alpine Vision Gran Turismo ve Alpine Vision Gran Turismo Race Mode arabaları eklendi. Güncelleme 1.17’yi kurduktan sonra arabaları ‘My Home’daki CARS bölümünde bulunan Vision GT’den satın alabileceksiniz. Burada arabaların tanıtım videolarıda bulunuyor. İsteyenler için arabalar kısa bir süre olmak şartıyla Dönemsel Etkinlik’te süresi önemsiz bir tur yaparak da temin edebilirsiniz.

“Alpine Vision GT” kıyafet ve kaskları, yine My Home’dan ulaşılabilen TUNING & SERVICING içindeki Racing Gear opsiyonunda bulunan Special Outfits sayfasında sizleri bekliyor. Kıyafet ve kasklarda arabalar gibi sınırlı süre için etkinliklerden temin edilebilecek.

1.16 sürümünde  “B-Spec” modunda oynanan Şampiyonluk yarışını durdurduktan sonra yeniden devam edememek oyuncular için sıkıntılıydı. Yeni güncelleme ile bu sorun ortadan kalktı.

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir