Google Play Store İndir

Google Play Store İndir işlemi ile beraber oyunların ve uygulamaların sihirli dünyasına adım atmış olacaksınız. Sürekli güncellenen ve sürekli yenilenen bir oyun ve uygulama dükkanı düşünün işte orası Google Play Store oluyor. İşte bu sihirli dünya artık cebiniz de ! Biraz kısaca Google Play Store nedir ve işlevi nedir ondan bahsedelim.

Google Play Store Google tarafından yayınlanmış dünyanın en büyük Android oyun ve uygulama dükkanıdır. Burada ücretli ve ücretsiz uygulamalar ve oyunlar mevcuttur, ister ücretli, ister ücretsiz her istediğinize indirerek telefonunuza yükleyebilirsiniz. Bu dükkanda yer alan oyun ve uygulamalar farklı geliştiriciler tarafından buraya yüklenmektedir. Yani sizde bir geliştirici iseniz oyun ve uygulamanızı Google Play Store ile dünyadaki tüm Android işletim sistemi kullanan telefonlara ulaştırabilir ve buralardan ciddi miktarlarda paralar kazanabilirsiniz. Yok değil sade vatandaş iseniz aşağıdaki “İndir” bağlantısına tıklayarak Google Play Store uygulamasını indirebilirsiniz.

Google Play Store İndir

Google Play dükkanında başlıklar halinde kategoriler vardır. Bu kategoriler Oyunlar, Uygulamalar ve Kitaplar şeklinde üç gruba ayrılmıştır. Bu konuda yer alan yukarıdaki dosyayı indirerek hem Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuza hem de tabletlerinize Google Play Store uygulamasını kurabilirsiniz.

Yani kısaca özetlemek gerekirse Google Play Store bizlere içerisinde oyun, uygulama ve kitapların yer aldığı uçsuz bucaksız keşfedilmeyi bekleyen bir dünya vaat ediyor. Örneğin; Flappy Bird zamanında amma popüler oldu, şimdi ise moda aa oyunu oldu. Bunlar hep Google Play üzerinden ünlenen oyunlardır. Yarın kim bilir hangi oyun yüklenecek ve dünyayı kasıp kavurmaya başlayacak. Ayrıca birde Clash of Clans oyunu var ki, tüm telefonlarda mevcut diyebilirim.

Yeknot.com olarak bizleri takip etmeye devam edin ve sosyal medyada arkadaşlarınıza tavsiye etmek için sayfamızı paylaşın. Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, ayrıca sitemizde yer alan aa İndir adlı konumuza giderek az önce bahsettiğim fenomen aa oyununu indirebilirsiniz. Google Play Store İndir işlemi için bize güvendiğiniz ve tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Not: Konudaki Google Play Store 5.3.5 sürümüdür. Mayıs 2015 tarihi itibari ile en güncel versiyondur.

Son güncelleme tarihi: 21.4.2015

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir