Goley Kaydol – Üye Ol – Kayıt Ol – MMO Futbol

Merhaba arkadaşlar, Online Oyunlar bölümümüz ile devam ediyoruz. Bugün sizlere Joygame tarafından yayınlanan MMO Futbol oyunu olan Goley oyunu hakkında bilgi verip kayıt olma sayfasına yönlendireceğiz. Kısaca özetleyelim. Goley bir MMO Futbol oyunudur, ister Gamepad ile ister klavye ile oynayabilirsiniz. Yapmanız gerekenler basittir, nadir ve kaliteli kartlar, rüya takımını kurmak, doğru rakip seçimi ve yıl sonunda gelen şampiyonluk oyunun ana temasını oluşturmaktadır.

Oyuna aşağıdaki bağlantıyı takip ederek kayıt olabilirsiniz. Goley kaydolmak işte bu kadar basittir, aşağıdaki kayıt ol yazısına tıklamanız yeterlidir.

Goley Kaydol – Üye Ol – Kayıt Ol

Ayrıca aşağıdaki Goley MMO Futbol oyun galerisine ve oynanış videosuna göz atarak oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Joygame Goley MMO Futbol Oyunu Resmi Tanıtım Videosu

Evet arkadaşlar gereken her şeyi verdikten sonra Goley oyunu hakkında ve Joygame hakkında bir kaç ufak bilgi daha vermek istiyorum. Joygame çok kaliteli olmasa da Türkiye’ de hızla büyüyen ve çok büyük işlere imza atan bir şirkettir. Yakın zamanda Buff ile birleştiler ve netmarble isimli Koreli ortakları var, bu oyunda aslen onların oyunudur. Şuan Goley Online Futbol oyunu 1 yılını doldurmuştur.

Yeni kayıt olan tüm Goley oyuncularına bol şanslar ve iyi eğlenceler diliyorum, yorumlarınızı bekliyorum.

2 YORUM “Goley Kaydol – Üye Ol – Kayıt Ol – MMO Futbol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir