Goley, Joygame Şifre Değiştirme (Resimli Anlatım)

Goley şifrenizi unuttuysanız öncelikle Joygame hesabınızın bağlı olduğu maili bulmanız gerekmekte oyuna hangi mailiniz ile kayıt olduysanız o mail adresi ile şifremizi bulacağız.

1. Buraya Tıklayarak Joygame adresindeki üye girişi ekranına geliyoruz..

goley1

2. Daha sonra şifremi unuttum butonuna tıklayarak ilk adımı geçiyoruz.

goley2

3. Bu gelen kısımdan hesabımızın bağlı olduğu e-mail adresimizi ve altta bulunan rakamları yazıyoruz. Daha sonrada şifremi hatırlat butonuna tıklıyoruz. Şimdi mailimize bir şifre değiştirme bağlantısı gelmiş olacak mailimize giriyoruz.

goley4

4. Orada verilen bağlantıya tıklayarak şifre sıfırlama sayfasına giriş yapıyoruz.

goley5

Evet geldik şifre değiştirme sayfamıza üst bölüme yeni koyacağımız şifremizi giriyoruz ve alt bölüme de aynı şifremizi yazıyoruz. Dikkatli olun şifremiz en az 6 en fazla 16 karakter olabiliyor.

Goley şifresini veya Joygame oyunlardan herhangi bir oyunda şifresini unutanların bu adımları izleyerek kendilerine yeni şifre oluşturabilirler. Bu adımların her hangi birinde sorun veya hata yaşayanlar yorum olarak belirtebilirler yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde yer alan Wolfteam Şifre Değiştirme adlı konumuza da göz atabilirsiniz. Bu konumuzda tıpkı bunun gibi resimli anlatımdan oluşmaktadır. Şifre değiştirme işlemini kolayca yapabilirsiniz

Son Yorumlar

  1. furkan 12 Ekim 2015
  2. emin 18 Ocak 2016
    • Yemre 20 Ocak 2016
  3. beşiktaş0058 12 Şubat 2016
  4. IYARGICI 9 Mayıs 2016
    • Yemre 9 Mayıs 2016
  5. krall 18 Eylül 2016

Yorum Bırakın