Goley İndir – Online MMO Futbol Oyunu

Merhaba arkadaşlar, Online Oyunlar bölümümüz ile devam ediyoruz. Bugün sizlere Joygame tarafından yayınlanan MMO Futbol oyunu olan Goley oyunu hakkında bilgi verip indirme sayfasına yönlendireceğiz. Kısaca özetleyelim. Goley bir MMO Futbol oyunudur, ister Gamepad ile ister klavye ile oynayabilirsiniz. Yapmanız gerekenler basittir, nadir ve kaliteli kartlar, rüya takımını kurmak, doğru rakip seçimi ve yıl sonunda gelen şampiyonluk oyunun ana temasını oluşturmaktadır.

Oyunu aşağıdaki bağlantıyı takip ederek indirebilirsiniz. Goley oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

Goley İndir

Evet Goley oyunu gerçekten muhteşem bir oyundur. Gerçekten futbol oyunu deneyimleriniz de bir ilki yaşamaya hazır olun. Oyunun tek kötü yanı tüm oyunlarda olduğu gibi gerçek parayı verenin düdüğü öttürmesi olayında biraz aşırıya kaçılmıştır. Maalesef artık bunlar çok görülen bir şey olmaya başladı, tabi ki oyunda değerli gerçek para ile satılan şeyler olsun ama bunlar oyun dengelerini çok fazla etkilemesin.

Evet arkadaşlar konumuz burada bitiyor, yorumlarınızı bekliyorum. Tüm oyunculara başarılar ve iyi eğlenceler diliyorum. Yeknot.com olarak bizi takip etmeye devam edin, ayrıca Goley Kaydol adlı konumuza giderek oyuna kayıt olabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

One thought on “Goley İndir – Online MMO Futbol Oyunu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir