Game of War İndir – Android ve İOS

Merhaba arkadaşlar, mobil bir strateji oyunu ile karşınızdayım Gerçekten dünyayı sallamaya başlayan bir oyun oldu. Hemen konusundan kısaca bahsedeyim. Game of War Fire Age oyununda, oyuna köyünüzü kurarak başlıyorsunuz. Zamanla, güç kazanıyorsunuz, topraklarınızı genişletip asker ve kahramanlar topluyorsunuz. Ayrıca oyunda dost edinip beraber savaşlara girebiliyorsunuz, bence bu süper bir özellik. Oyunda teknoloji ve bilimi kullanmak ta var, bu sayede daha güçlü giysi ve silahlar ile rakibinizi haritadan silebilirsiniz. Egemen olmanız gereken kocaman bir coğrafya sizleri bekliyor, iyi oyunlar…

Çıktığı andan itibaren, özellikle Kate Upton ile reklam çekimi sayesinde acayip ün kazandı ve çok hızlı bir şekilde kullanıcı sayısını arttırdı. Öncelikle Kate Upton ile çekilen reklam filmlerini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Game of War Fire Age Kate Upton Trailer

Sanırım bu kadar Kate Upton reklam filmi sizi oyun hakkında bilgi sahibi edecektir diye düşünüyorum. Tabi bu kadar ünlü bir ismi bir oyunun reklamında oynatmak için amma para dökmüşlerdir, ama şimdi kat kat fazlasını geri alıyorlar. Oyun çok büyüdü ve gerçekten çok iyi bir oyun, zaten bu kadar iyi oyunları olmasa reklama bu kadar yatırım yapmazlar. Daha fazla lafı uzatmayayım, oyunu aşağıdan indirebilirsiniz.

Game of War Fire Age İndir

Game of War Fire Age Android

Game of War Fire Age İOS

Tüm arkadaşlar iyi eğlenceler diliyorum, oyun hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Ayrıca yeni oyunlar için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir