Game Of Thrones Üçüncü Bölüm Yeni Görseller

Merhaba arkadaşlar oyun severlerle buluşan Game Of Thrones’un ilk iki bölümü de herkesçe beğeni toplamıştı. Yayınlanacak olan üçüncü kısıma ait olan görseller ise yayınlanmaya devam ediyor.

got3

Bildiğimiz gibi Game Of Thrones altı bölümlük seri olarak Telltale Games tarafından yayınlanacak. Daha iki bölümü yayınlandı ve üçüncüye ise sayılı günler kaldı. Yayınlanan iki bölümün adı Iron From Ice ve The Lost Lords olmuştu, oyuncular gerçekten heyecanla ve beğeniyle oynamıştı. Haliyle ilk iki bölüm bu kadar güzel olunca oyun severlerin üçüncü bölüm için beklentileri de bir hayli yüksek.

got5

Yeni bölümün adı ise The Sword in the Darkness olacak ve ikinin devamı olarak işlenecek. Çıkış tarihi belli olmayan oyun serinin ilk iki oyunu gibi  PS 4, PS 3, Xbox One, Xbox 360, PC, Mac, iOS ve Android platformlarına gelecek.

got4

 

Yayınlanan görsellerden anladığımız kadarıyla Jon Snow, Jaime Lannister, Tyrion Lannister ve Cersei Lannister hikayedeki etkin karakterler olacak diğer bir deyişle hikayenin akışındaki rolleri fazla olacak.

 

got

The Sword is the Darkness için sistem gereksinimlerini merak ediyorsanız söyleyelim serinin ilk bölümleriyle aynı sistem gereksinimlerini isteyecek.

 

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir