Futbol Ejderhası Nasıl Yapılır ?

Futbol ejderhası Dragon City oyununda önemli ejderhalardan birisidir. Bu güçlü ve süper özellikleri olan ejderhayı elde etmek için başka ejderhaları çiftleştirme işlemini gerçekleştirmemiz gerekiyor. Biliyorsunuz ki oyunda amaç Efsanevi ejderhayı elde etmek, o yüzden Futbol ejderhasını kesinlikle elde etmelisiniz. Çünkü oyunda çok ilerledik ve çıkartılacak ejderha sayısı oldukça azaldı. O yüzden ejderha elde etmek oyunda zorlaştı diyebilirim.

Şimdi Futbol ejderhasını elde etmek için yapmanız gereken çiftleştirme sıralamalarını vermeden önce şunu belirteyim; ilk seferde futbol ejderhası çıkmayabilir, sizin çıkana kadar sabırlı olup denemeniz gerekiyor.

Futbol ejderhasını almak istiyorsanız, aşağıdaki ejderleri çiftleştirme işlemini gerçekleştirin.

  • Floresan + Lazer
  • Ateş Kuşu + Karahindiba
  • Buz Küpü + Blizzard
  • Alp + Volkan
  • Sıcak Metal + Kar Tanesi
  • Buz Küpü + Karanlık Alev
  • Lazer + Karahindiba
  • Ortaçağ + Alp

Yukarıda yer alan çiftleştirme işlemlerini yapın, ilk seferde olmasa bile daha sonra Futbol ejderhasını alacaksınız. Siz sakın vazgeçmeyin Futbol ejderhası çıkana kadar yukarıdaki çiftleştirme işlemlerini yapın. Çünkü biliyorsunuz ki Futbol ejderhası oldukça güçlü bir ejderhadır. Ve oyunun en sonlarına doğru geldiğimiz için bu ejderhaları elde etmek oldukça güçleşmeye başlıyor. O yüzden siz çıkana kadar deneyin.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, Dragon City oyunu ile alakalı olarak her türlü sorunuzu bize yorum yazabilirsiniz. Ayrıca eğer bizden tüm çiftleştirme listesini istiyorsanız eğer Dragon City Çiftleştirme adlı konumuza giderek tüm ejderha çiftleştirme listesini orada bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm Dragon City haberleri, hileleri ve ip uçları için Yeknot adresini sürekli ziyaret etmeyi unutmayın. Bizlere yazdığınız her yorumun cevaplanacağından emin olabilirsiniz. Bizler için yazılan yorumlar çok değerlidir ve hepsine özenle cevap veririz, bunu bilmenizi isterim.

BURADAKİ YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR BİR GÖZ ATIN:

One thought on “Futbol Ejderhası Nasıl Yapılır ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir