Facebook’ a Kaydol – Hesap Aç (Resimli Anlatım)

Facebook kullanıcı sayısı dünya üzerinden Milyarları geçmiş durumdadır. Facebook Dünyanın tam anlamı ile ilk sosyal mecrasıdır diyebiliriz. Daha önce bir çok deneme ve benzerleri olmuştur ancak Facebook sosyal medya tanımını hayatımıza sokmuştur.

Facebook’ a Kaydol işlemi çok basittir ve tamamen ücretsizdir. Facebook ile arkadaşlarınızı bulabilir, onlarla online olarak yani anlık olarak mesajlaşabilir, mesaj gönderip alabilirsiniz. Resim, video, bağlantı ve durum paylaşımı yapabilir, insanları etiketleyebilirsiniz. Paylaşım yapabilir ve paylaşımlara yorum yazabilirsiniz. Şimdi sizlere Facebook sitesine nasıl kayıt olacağınızı resimli anlatım desteği ile sunacağım.

Facebook’ a Kaydol – Hesap Aç (Resimli Anlatım)

Facebook sitesine kayıt olmak basit ve ücretsizdir, adım adım ilerleyelim.

1- İlk olarak buraya tıklayın ve Facebook adresine gidin.

2- Daha sonra karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran gelecektir.

Facebook kaydol1

Burayı doğru bir şekilde doldurun. Adınız, soy adınız, mail adresiniz veya cep telefonu numaranız, ardından tekrar ve şifrenizi belirleyin. Doğum tarihinizi girin, cinsiyetinizi seçin ve en son olarak “Kaydol” butonuna basın, işlem bu kadar artık sizde Facebook’ a kaydoldunuz.

Bir hatırlatma yapalım kayıt için biliyorsunuz ki e-posta adresi ve telefon numaranız gerekiyor, eğer e-posta adresiniz ile kayıt olmak isterseniz bir e-posta adresiniz olması gerekiyor. Eğer yoksa Gmail Kaydol adlı konumuza giderek Google ücretsiz e-posta servisi olan Gmail servisine kayıt olabilirsiniz.

Ayrıca siz şimdi Facebook’ a yeni kayıt oldunuz ancak ileride Facebook olayından sıkılabilir ve rahatsız olabilirsiniz. Yani bir çok faktör var bunun için, o gün geldiğinde bugün hevesle açtığınız Facebook hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. O zaman yanınızda yine Yeknot.com olarak biz varız. Facebook Hesap Silme adlı konumuza göz atarak Facebook hesabı kalıcı olarak nasıl silinir resimli olarak görebilirsiniz.

Evet arkadaşlar, değerli yorumlarınızı bekliyorum, eğer takıldığınız yerler varsa bize yorum yazın elimizden geldiği kadarı ile sizlere yardımcı olmaya çalışalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir