Facebook Top of War Oyunu Sınırsız Altın Hilesi

Facebook üzerinden oynanabilen bir strateji oyunu olan Top of War kısa sürede ulaştığı oyuncu kitlesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Bu yazımızda sizlere bu yeni ve başarılı oyunda nasıl sınırsız altına sahip olabileceğinizi anlatacağız.

Birazda Top of War adlı Facebook oyununda bahsedelim, nedir ne değildir, başarılı olmak için ne yapılmalıdır ve oyunun işleyişi nasıldır gibi sorulara cevaplar verelim.

Top of War oyununun oynanış biçimine kısaca değinecek olursak, oyunda ki amaç çeşitli bölümlerden oluşan düşman birliklerini yok etmektir. Tabi bunu elimizi kolumu sallayarak yapamıyoruz. Düşman birlikleri bölümleri geçtikçe daha güçlü hale geliyor ve işimizi güçleştiriyor. Oyunda karşı tarafın liderini öldürdüğümüz zaman kazanmış oluyoruz. Oyun ileride ki bölümlerde aşırı derecede zorlaştığı için lideri öldürmek sandığınız kadar kolay olmayabilir. Bu durumda ise biz devreye giriyor ve size sınırsız altın sunuyoruz. Bu altınlar ile askerlerinizi güçlendirip bölümleri daha rahat geçebileceksiniz.
Hileyi nasıl yapacağınızı hazırladığımız video ile ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.

Ayrıca bu hileyi yapabilmek için Cheat Engine adlı programa ihtiyacınız vardır. Bu programı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Facebook Top of War Oyunu Sınırsız Altın Hilesi Videosu

Videoyu izlediğinize göre artık hileyi sizde yapabiliyorsunuz demektir, ancak yine de takıldığınız ve yapamadığınız bir şey olursa buradan bize yorum yazarak ulaşabilir ve sorunuzu sorabilirsiniz. Yorumlarınıza çok kısa sürede cevap alacağınızı bilmenizi isterim.

Ayrıca tüm Facebook oyunlarının tüm hileleri için sitemizde bulanan Facebook oyun hileleri adlı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz, herkese iyi oyunlar.

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir