Facebook Mesajları Silinince Karşı Taraftan Da Siliniyor Mu?

Facebook mesajlarını toplu olarak silmenin yollarını arayanları görüyorum. Arkadaşlar bu mesajları niye siliyorsunuz? Eğer bu mesajlar sileyim sanki hiç böyle bir konuşma olmamış gibi olsun diyorsanız bu mümkün değil. Çünkü sildiğiniz mesajlar karşı taraftan silinmiyor.

Yani biriyle konuştunuz diyelim, siz silseniz bile o konuşmalar doğal olarak karşı tarafta duruyor olacaktır. Bunun her hangi bir yolu yoktur. Karşı taraftan silmek diye bir şey arıyorsanız boşa vakit kaybedersiniz, çünkü bu imkansız.

Ancak bu konuşmalar kimliğinizi gizlemek istiyorsanız, isminizi ve profil fotoğrafınızı değiştirebilirsiniz. Bilmiyorum işinize yarar mı ancak bu da bir yöntem olarak kullanılabilir.

Hesabınızı kapatsanız da, dondursanız da o mesajlar karşı tarafında mesaj kutusunda durmaya devam edecektir. Bu yüzden yaptığınız konuşmalara dikkat etmelisiniz.

Facebook mesaj konumuz burada bitiyor, aşağıdan ilginizi çekebilecek diğer konularımıza göz atabilirsiniz. Facebook mesaj silme ve Facebook şifremi unuttum konularına bakarak bu konuların çözümlerini bulabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Facebook Mesaj Silme

Facebook Şifremi Unuttum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir