Facebook ID, UserID ve SessionID Bulma (Resimli Anlatım)

Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz ki Facebook ID, UserID ve SessionID bilgileri bir çok Facebook oyun hilesi yaparken gerekebiliyor. Bizde sizlere bu bilgilerinizi nasıl öğreneceğinizi resimli olarak, basit ve düzenli bir şekilde anlatacağız. En kolay yoluyla resimli olarak anlatmaya gayret göstereceğim, umarım herkesin kolayca anlayabileceği basit bir konu olur.

Öncelikle Facebook ID ve UserID aynı şeylerdir. Bu iki bilgi aynı şeydir ve değişmez. Ancak SessionID farklıdır ve sürekli değişebilir. Bu kavramları anladığımıza göre konumuza geçelim.

Facebook ID, UserID ve SessionID Bulma (Resimli Anlatım)

1- Öncelikle Facebook ID ve UserID bulalım.

Facebook ID oyunların alt bölümünde yazar ve Facebook ID ile UserID aynı rakamlardır hiç bir farkları yoktur. Eğer sizden istenen UserID ise, Facebook ID yazsanız da olur.

f1

2- Oyun içerisinde yukarıdaki bölümden sağ tıklayarak “Çerçeve kaynağını görüntüle” yazan yere tıklayın. Aşağıdaki resimde olduğu gibi.

f2

3- Daha sonra açılan sekmede “CTRL + F” tuşlarına birlikte basın, sağ üstte arama çubuğu çıkacaktır. UserID yazarak aratın ve oradaki rakamları alın. Daha sonra aynı şekilde arama çubuğuna Session yazın ve SessionID kodunu alın. Aşağıdaki resimlerde olduğu gibi.

f3

 

f4

 

f5

 

Yukarıdaki SessionID kodunda, virgülü de almayı unutmayın !

Evet arkadaşlar bu şekilde bulabilirsiniz. Sıkıntı çeken arkadaşlar için birde video var, onu da izleyebilirsiniz.

Facebook ID, UserID ve SessionID Bulma (Videolu Anlatım)

Evet arkadaşlar, bu bilgilerimizi nasıl öğreneceğimizi hem videolu hem de resimli olarak anlattım, sanırım artık yapamayan kalmamıştır ve herkes artık Facebook ID, FB ID ve UserID kavramlarının aynı şey olduğunu öğrenmiştir diye düşünüyorum.

Eğer yapamadıysanız bize yorum olarak yazın, sizlere hemen yardımcı olalım. Tüm hileler için Yeknot.com sitesini takip etmeye devam edin, iyi oyunlar…

BURADAKİ YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR BİR GÖZ ATIN:

7 YORUM “Facebook ID, UserID ve SessionID Bulma (Resimli Anlatım)

  1. orhan Reply

    ben yaptım deiğiniz şeyide yaptım o session uda yaptım ama sonra ne yapacağimı bilemedim o sayfada kaldım bana yardım edermisiniz

  2. SERHAT Reply

    VERDİĞİNİZ HİLE SİTESİNE GİRİNCE ERROR 520 FİLAN DİYO

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir