Facebook Güncelleme Nasıl Yapılır? (Android ve İphone)

Facebook uygulaması dünyada en çok kullanılan uygulamaların başında gelmektedir, haliyle böyle büyük bir uygulama sürekli güncellemeler yapmakta ve kendini geliştirmek adına bu güncellemeleri yayınlamaktadır. Ancak istersek bu otomatik güncellemeleri açıp, kapatabiliriz. Facebook güncellemeleri bazen sorun olabiliyor. Ancak aslı itibari ile bu sorunun çözümü oldukça basit, şimdi hemen onu anlatacağım. Eğer telefonunuzda Facebook uygulamasını kullanıyorsanız otomatik güncellemeleri açmanızı öneririm, bu şekilde tüm güncellemeleri anında alabilirsiniz. Şimdi Android telefonlar ve İphone’ lar için Facebook uygulamasının otomatik güncellemelerini nasıl ayarlayacağınızı anlatacağım. Çok basit, ancak yine de soracağınız bir şeyler olursa yorumlarınızı bekliyorum.

Facebook Otomatik Güncellemeler Nasıl Açılır ?

1- İlk olarak Google Play Store uygulamasını açın.

2- Daha sonra sol üst köşeden “Ayarlar” sekmesine girin.

3- Burada karşınıza “Uygulamaları otomatik güncelle” seçeneği gelecek bunu seçin ve otomatik güncellemeleri açmayı ve kapatmayı buradan seçebilirsiniz.

Evet arkadaşlar Facebook uygulaması için otomatik güncellemeleri açmak ve kapatmak işte bu kadar basit, eğer aklınıza takılan bir yer olduysa hiç çekinmeden bize yorum yazabilirsiniz. Değerli görüş ve önerilerinizi bekliyorum, aşağıdan diğer konularımıza göz atabilirsiniz.

Facebook Dondurma Nasıl Yapılır

Facebook Şifremi Unuttum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir