En İyi Android Savaş ve Strateji Oyunları

En iyi Android Savaş Oyunları konumuza hoş geldiniz. Artık herkes telefonundan oyun oynuyor ve her gün daha kaliteli oyunlar piyasa çıkıyor. Hatta Acun bile bu işe girdi 🙂 Neyse bizde en iyi savaş ve streteji oyunlarını sizlerle paylaşalım.

en iyi 6 android savaş ve strateji oyunları

En İyi Android Savaş ve Strateji Oyunları

Strateji ve Savaş oyunlarının karışık olarak bulunduğu listemizdeki oyunları deneyebilirsiniz.

1- Clash of Clans

En popüler strateji – savaş oyunudur diyebilirim. Supercell tarafından yayınlayan oyun kısa sürede çok fazla popüler olmuştur. Denemeyen ve bu tür bir oyun arayan arkadaşların kesinlikle göz atması gereken bir strateji oyunudur.

2- Boom Beach

Bir diğer Supercell oyunudur. Bu oyununda tutması ile birlikte şunu söyleyebiliriz ki, Supercell bu işi biliyor. O yüzden bu konuda Google Play üzerinden Supercell oyunlarının tamamını deneyebilirsiniz.

3- Brothers in Arms 3

Bir Gameloft oyunudur, kesinlikle denenmesi gereken bir oyundur. Oyunda nişancı yönünüzü geliştirmeniz ve bir taktik oluşturmanız gerekiyor. Kendi ekibinizi geliştirdiğiniz ve bir grubu organizeye etmeye çalıştığınız bu oyunda oldukça kaliteli ve farklı bir oyundur.

4- Jungle Heat: Weapon of Revenge

Oyun kolay ve tamamen eğlence üzerine kurulu benim en sevdiğim türden oyunlardan birisidir. Oyun çok fazla renk içeriyor, parlak bir ormandasınız. Her bölümde farklı ve platforma uygun bir müzik çalıyor olması da çok iyi bir olay.

5- Clash of Kings

Gerçeği söylemek gerekirse bu oyunu oynamadım ve pek bir bilgim yok. Türkiye’ de pek fazla oynanmıyor demek ki ancak 600 bine yakın indirilme sayısına ulaşmış, denenebilir diye düşünerek listeye ekledim.

6- Blitz Brigade

Bir Gameloft oyunu daha, zaten bu sektörde ve bir çok sektörde olduğu gibi bir firma bir işi iyi yapıyorsa birden fazla iş yapar. Takımınızı kurup düşmanlarınıza saldırıyorsunuz, ve takımdaki kişi sayısı maksimum 12′ ye kadar çıkabiliyor.

Evet arkadaşlar listemiz bu şekilde, umarım beğenmişsinizdir, konuya olan yorumlarınızı bekliyorum. Ayrıca tavsiye oyunlarınızı da bize yazabilirsiniz ya da bu oyunlar arasından bildiğiniz oyunlar varsa bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir