En iyi 7 PC Oyunu

Merhaba Yeknot.com takipçileri, bugün ki konumuzda 2014 ve 2015 ağırlıklık olarak en iyi PC oyunlarını liste halinde sizlere tanıtacağım. Vakit kaybetmeden başlayalım. Bu listede yer alan oyunları kesinlikle denemelisiniz. Büyük ihtimalle çoğunu oynama fırsatı bulmuşsunuzdur.

en iyi 7 pc oyunu

En İyi 7 PC Oyunu Listesi

Öncelikle bu listeyi oyunların indirilme sayıları, aktif kullanıcılar, oyun için etkinlikleri, grafikleri ve yapımcıları baz alınarak derlendi. Bu derleme sonrasında kendi beğendiğim oyunları seçerek oyun sayısını 7′ e kadar düşürdüm ve sizlere sunuyorum.

1- The Elder Scrolls 5 Skyrim

Serinin beşinci oyunu olan Skyrim gerçekten en kaliteli ve iyi pc oyunlarından birisidir benim favorilerim arasındadır, kesinlikle denenmesi gereken bir oyundur. Seçebileceğiniz bir çok sınıf ile sonsuz bir maceraya atılabilirsiniz.

2- Battlefield 3-4

Tartışmasız en iyi FPS oyunlarından birisidir. FPS türünü seven arkadaşların kesinlikle denemesi gereken üst düzey grafiklere sahip bir savaş oyunudur.

3- Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Yanılmıyorsam Final Fantasy 17 🙂 İşte benim favorim. Playstation 3 üzerinde oynamıştım, ücretli bir oyun. Oynayabileceğiniz en iyi MMORPG oyunlarından birisidir. Bu türü seven arkadaşlar bir videolarına baksınlar, mest olacaklar.

4- CS: GO

Bir efsane, anlatmaya gerek yok. 2015 yılındaki son espor turnuvasının final maçını 1 milyondan fazla kişi izledi. Grafikleri ve oyun sistemi mükemmel. Bahis sistemi, silahlar vs. ile süper bir oyun.

5- Half-Life 2

İşte çocukluğumuzdan Levye ve böcekler ile hatırladığımız oyunun son hali 🙂 Denemeye değer, gerçekten Valve yapımları çok kaliteli oluyor.

6- Minecraft

Bir göz atılması gereken oyunlardan birisidir. Adını duymayan kalmamıştır. Dünyanın en popüler oyunlarından birisi haline geldi. Türü sevenler bağımlısı olabilir.

7- GTA 5

24 Mart tarihinde PC sürümü çıkacak olan GTA 5 oyunu piyasadaki en kaliteli ve en iyi oyunlardan birisidir. Rockstar Games GTA 5 ile adeta bir devrim yapmış ve mükemmel bir oyun ortaya koymuştur. Kesinlikle oynanması gereken arşivlik oyunlardan birisidir.

Ayrıca GTA 5 hileleri adlı konumuza göz atabilirsiniz.

Evet arkadaşlar oyun derlemem bu şekilde, umarım aralarından oynamaya değer bulduğunuz oyunlar çıkacaktır, sizinde oyun tavsiyelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

BENZER YAZILAR

2 YORUM “En iyi 7 PC Oyunu

    • ynadmin Post authorReply

      Evet 14 de olabilir, vallahi o konuları işleyeli çok oldu yanlış hatırlıyor da olabilirim 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir