Dude Perfect İndir – Android Basketbol Oyunu

Dude Perfect, basketbol oynayan ve sevenlerin zevk alacağı, eğlenceli ve oynadıkça daha da hoşunuza giden bir Android Basketbol Oyunudur. Önceden Angry Birds oynadıysanız veya bu oyunu biliyorsanız bu basketbol oyununu oynarken zorluk çekmezsiniz çünkü yapı bakımından birbirlerine benzeyen oyunlardır.

Farklı bölümlerde, farklı dünyalarda basket atmaya çalışacağınız güzel bir oyundur. Fakat bölümler ilerledikçe zorlaşır ve oyunu daha zevkli kılan yönü de budur. Basket atarken potalar hep farklı yerdedir. Her bölüm için 3 hakkınız bulunur. Oyunda iki farklı top vardır. Birisi bildiğimiz basketbol topu diğeri ise biraz daha ağır bir toptur. Basketbol topunu ve bu diğer topu bahçedeki havuzdaki potaya veya evlerin çatılarının üzerindeki potalara atacağınız eğlenceli bir basketbol oyunudur. Bu oyunda başarılı olabilmeniz için yönü ve gücünü iyi ayarlamanız gerekiyor. Aksi takdirde istediğiniz şeyleri yapamazsınız ve başarılı olamazsınız.

Oynadıkça daha iyi öğreneceğiniz bir oyundur. Telefon ve tablet desteği bulunan oyun grafikleri de HD kalitesinde ve oldukça güzel bir oyundur. Dude Perfect İndir bağlantısına tıklayarak Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Oyun yalnızca Android işletim sistemin sahip telefon ve tabletler de çalışır.

Dude Perfect İndir

Ayrıca yine sitemizde yer alan AlphaBetty Saga İndir adlı konumuza giderek bu oyunu da ücretsiz bir şekilde indirebilir ve oynayabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir