Drakensang İndir – Online Tarayıcı Oyunu

Merhaba arkadaşlar en kaliteli Browser Savaş ve Strateji oyunlarından birisi olan Drakensang Online İndir adlı konumuza hoş geldiniz. Öncelikle şunu belirteyim bu oyun bir Tarayıcı yani Browser oyunudur, yani indirmenize gerek yoktur. İnternet tarayıcınız üzerinden oynayabilirsiniz. Oyunu oynayabilmek için tek yapmanız gereken oyuna kayıt olmaktır, ardından hemen oynamaya başlayabilirsiniz, indirmenize gerek yoktur.

Tabi ancak artık İstemci ile oynanabiliyor bu oyunlar, isteyenler bu istemciyi indirip, kayıt olduktan sonra oynayabilirler.

Drakensang Online bir Bigpoint oyunudur ve aşağıdaki indir bağlantısına tıklayarak oyuna hemen kayıt olup bu efsanevi oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

drakensang indir

Drakensang Online İndir

Oyun hakkında biraz bilgi verelim.

Oyun Karakterleri: Çember büyücüsü, Ejderha Savaşçısı

Canavarlar: Cadılar, Bataklık yaratığı, Küçük ejderha, Nefertari kültistleri, Grimling, Ejderha Yavrusu, Boynuzlu çığırtkan, Yüksek rahibe Khalys

Kahramanlar: Clara Lectura, Runa Freygard, Alan, Kral Harold

Oyun binlerce zırh, silah ve epik bir hikaye ile çoklu bir savaş oyunudur, en kaliteli tarayıcı oyunlarından birisidir.

Evet arkadaşlar, yorumlarınızı bekliyorum ayrıca, bu oyunu daha önce oynamış olan arkadaşlar oyun hakkındaki görüşlerini bizimle paylaşırlarsa konuya çok büyük bir katkı sağlamış olursunuz, teşekkürler.

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir