Dragon City Yemek, Food Hilesi (Resimli Anlatım)

Merhaba arkadaşlar şimdi sizlere her zaman çalışan bomba gibi mükemmel bir Dragon City hilesinden bahsedeceğim. Öncelikle şunu söyleyeyim, Yeknot.com üzerinden anlatılan tüm Facebook oyun hile konuları çalışmaktadır. Bu hilede çok basit ve kolay bir hiledir ve her hangi bir program indirmenize gerek yoktur. Yalnızca bir siteye girerek, Facebook ID ve SessionID bilgilerinizi girerek Dragon City oyununda yemek yani food hilesi yapabilirsiniz. Konuyu daha fazla uzatmadan, hemen Dragon City yemek hilesi konusuna giriş yapalım ve nasıl yapıldığını resimli olarak anlatalım.

Dragon City Yemek (Food) Hilesi 2015

Şimdi arkadaşlar kolay olsun diye adım adım anlatarak gideceğim, olabildiğince basit kolay anlaşılır olarak anlatmaya özen göstereceğim, başlıyorum. Bu hile için FacebookID ve SessionID bilgileriniz gereklidir. Öğrenmek için aşağıdaki buraya tıklayın…

1- İlk olarak aşağıdaki siteye girelim.

Siteye gitmek için tıkla…

2- Daha sonra karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Orada gördüğünüz gibi “Hileden önce burayı tıklayın” yazıyor, bu sizde İngilizce olarak ta gözükebilir, oraya tıklayın, karşınız bir reklam sayfası gelecek 5 saniye bekleyin ve reklamı geçin. Aşağıdaki resimlerde olduğu gibi…

df1

3- Yukarıdaki kırmızı içine aldığım yere tıkladıktan sonra, reklam sayfası açılacak, daha sonra 5 saniye bekleyin ve aşağıdaki gibi “Reklamı Geç” deyin.

df2

4- Daha sonra karşınıza aşağıdaki ilk ekran gelecektir, buraya Facebook ID ve SessionID bilgilerinizi girin, Input Captcha yazan yerdeki doğrulama kodunu yan tarafa girin ve daha sonra “Submit” butonuna tıklayın. Gördüğünüz gibi işlem tamamdır. İlk başta 576.605 olan Yemek daha sonra 826.605 oldu. Sizde bu şekilde bu hileyi gerçekleştirebilirsiniz.

df3

Unutmadan söyleyeyim, ard arda yapabilirsiniz. Bir sorun çıkar mı bilemiyorum. Her seferinde aynı şekilde baştan yapmak zorundasınız. Bana sorarsanız ard arda 2 kereden fazla yapmayın, aradan 30 dakika geçsin sonra yine 2 kere yapın, bu şekilde sürekli yapmanız daha sağlıklık olacaktır.

Ayrıca resimli anlatımla da yetinmeyip, sizler için hem hilenin çalıştığını göstermek hem de nasıl yapıldığını bir de video ile anlatmak istedim. Aşağıdaki video ile daha kolay bir şekilde Dragon City Yemek hilesini yapabilirsiniz.

Dragon City Yemek (Food) Hilesi 2015 Videolu Anlatım

Yukarıda ki videoda da göreceğiniz gibi arkadaşlar, hileyi yapmadan önce Dragon City oyunumuzdaki yemeğimizin miktarı 800 binlerde iken, hileyi gerçekleştirdikten sonra yemeğimizin miktarı 1 milyonu geçiyor. Hile kalıcı bir hiledir, her zaman yapabilirsiniz. Videoyu çeken arkadaşımıza da Yeknot.com adına teşekkür ediyorum, herkese iyi oyunlar diliyorum.

Ayrıca tüm Facebook oyun hileleri için sitemizi takip etmeye devam edin, kimler hileyi yapamadıysa yorum yazabilir, herkese elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız. Facebook oyun hileleri kategorimizde tüm oyun hilelerini bulabilirsiniz.

Son güncelleme tarihi: 12.2.2015

3 YORUM “Dragon City Yemek, Food Hilesi (Resimli Anlatım)

  1. Ömer Reply

    Yeknot Allah sizden razı olsun sonunda yemek ve altın hilesini yapabildim, başka sitelerde hep yalan kandırıyorlar denedim hiç birisi olmadı. Ama bu site sayesinde yapabiliyorum, çok sağolun 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir