Dragon City Son Level Hilesi

Hız kesmeden Facebook oyun hilelerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu hilemiz sayesinde Dragon City – Ejderhalar Şehri oyununda saniyede son level olacaksınız. Hemen nasıl yapacağınızı anlatmaya başlayalım.

Arkadaşlar biliyorsunuz ki bu oyunların yapımcıları bu oyunlardan gerçek para ile eşyalar satarak, milyonlarca para kazanıyorlar. Bazı arkadaşlarımız fakir olduğu için, para basamıyor oyuna ve hile kullanıyor. Aslında hile bile sayılmaz, neyse anlatıma geçelim.

Dragon City Son Level Olma Hilesi

Hile süresizdir ve ban yeme riskiniz yoktur arkadaşlar. Aşağıdaki videoyu izleyerek nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Videoda yer alan siteye girebilmek için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.

Dragon City Level Hilesi Sitesi – TIKLA

Yukarıda yer alan video ile hileyi nasıl yapacağınızı görebilirsiniz arkadaşlar. Bu hileyi yapabilmek için her hangi bir program ve dosya indirmenize gerek yoktur. Videoyu dikkatlice izleyerek nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Hile geçici değildir ve her zaman yapılabilir, Fix yemez. Arkadaşlarınıza da tavsiye edebilirsiniz. Yapamayan arkadaşlar yorum yazarlarsa yardımcı oluruz.

Son güncelleme tarihi: 1.6.2015

BURADAKİ YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR BİR GÖZ ATIN:

14 YORUM “Dragon City Son Level Hilesi

  • Yemre Post authorReply

   Hileyi yapanların aç gözlülüğü Ali kardeşim, yani bizden kaynaklı değil kardeşim, o hileyi yapanlar çok para kazanayım diye defalarca reklam gösteriyorlar.

 1. sinan Reply

  EFSANE(LEGEND)HABİTAT KURULU OLMASI LAZIM BU HİLEDE BENDE KURULU FAKAT OLMADI NO İTEMBUİLD SPECİFİED FOR THE İTEM TO BE FİNİSHED HATASI VERİYOR ÇÖZÜMÜ VARMI

 2. sinan Reply

  hlie olmadı zannedersem efsane habitatının kurulu olmasını istiyor.bende kurulu yinede olmadı.no time build speciefedfor the item to be finished hatası verdi,çözümü varmı

  • Yemre Post authorReply

   Selin hanım videoyu yeniledim, tekrar kontrol edebilir misiniz ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir