Dragon City Şans Ödülü Hilesi

Merhaba arkadaşlar, artık Yeknot.com olarak Facebook oyun hileleri konularında sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Öncelikle Facebook oyunlarının tüm hakları Facebook ve oyun sahiplerine aittir, hiç biri ile bir alakamız yoktur ve burada her şey tamamen yasaldır.

Dragon City oyunundan biraz kısaca bahsedelim. Dragon City, yani Türkçesi ile  Ejderhalar Şehri oyununda Ejderhaları eğitebilir, besleyebilir ve onları arenada diğer karakterlerin Ejderhaları ile savaştırabilirsiniz. Oyun tüm bu bahsettiklerime izin vermektedir. Çok fazla oyuncuya sahiptir ve Facebook üzerinden milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır. Bu sizlere Yeknot.com üzerinden vereceğimiz ilk Facebook oyun hilesi olacaktır, hadi hayırlısı diyelim… Neyse sizleri daha fazla bekletmeden Spin Slots yani Şans ödülü hilemizi anlatalım.

Dragon City Şans Ödülü Hilesi

Bu ödülü herkes yalnızca bir kere alabiliyor ve hesabınızın seviyesine göre ödül alıyorsunuz.

Aşağıdaki Dragon City yazan butona tıklayın ve oyunun yüklenmesini bekleyin, daha sonra kazandığınız hediyelere bakabilirsiniz. Hadi bakalım kimlere neler çıkmış görelim, yorumlarınızı bekliyorum 🙂

[symple_button url=”https://apps.facebook.com/dragoncity/?fanpage=6001F8BB5CC1ECBCE1B72290438CA04C&sp_ref_cat=fan_page_20150206v1″ color=”green” size=”medium” border_radius=”5px” target=”blank” rel=”nofollow” icon_left=”Download” icon_right=””]Dragon City Şans Ödülü[/symple_button]

Yani diyelim siz 30 levelsiniz 200.000 Food alırsınız, 80 levelseniz 2 milyon food alırsınız. Bunun yanı sıra çeşitli Gold, Food, Gems, Exp ve Eggs kazanabilirsiniz, tamamen şansınıza ve seviyenize kalmış bir durum.

Tüm Yeknot.com takipçilerinin yorumlarını bekliyorum, bakalım kimlere hangi şans ödülleri çıkmış, onları bir görelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir